Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne triba

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

..mislim da postoji topic nekretnine negdje na forumu, a ako ne postoji otvorite si ga. dosadili ste i Bogu i vragu sa tim cijenama stanova i parcela.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ukupni promet 433.409.668,13 Kn
Redovni promet 201.180.835,75 Kn
Prijavljeni promet 11.517.770,33 Kn
Institucionalni promet 44.051.262,05 Kn
Blok promet 176.659.800,00 Kn

Ako bi netko bio ljubazan, pa objasnio gore navedene pojmove!
Gdje su tu obveznice?

Hvala.

ja sam spekulativno usao na nekretnine sa skoro nista love,kupio oronuli stan u centru cak ni fasade nije imala,ma ono vila strave.Za 5 godina najma vracala je kredit i bum evo gradjevinci rusi i gradi,zamjenski stan+10%m2.Naravno odmah i moja prodaja i masna zarada milja kuna u djep[smiley] .Ne vidim vise neku zaradu i dosao sam tu.Mislio sam na moru jos nesto okrenut al neisplativo vise

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

viking sad bi nam dobro dosla vijest o coca coli

Nisi naveo dionicu ali vidim da si mislio na atpl…neke brokerske kuce dozvoljavaju predaju naloga prije 10:00..ako se kupnja i prodaja preklapaju cijena ide po nekom matematickom modelu kao nekakva sredina izmedu kupnje i prodaje…pozdrav

je li netko uglancao čarobnu kuglu ili je jednostavno hrabar da izbaci prognozu za sutra?
osim niskih temperatura, to znamo…

Heaven or Las Vegas

znam ja kaj će bit…

u svakom slučaju iznenađenje! [thumbsup]

[cool]

Nista, tko je jamio jamio.
Mislim nista spektakularno.
Zasto bi lupali skuplje nego sto su danas mogli, imali su vremena na pretek.
A opet nikad neznas.
Ali nemojte napuhavati bezveze dionice.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pitanje, da li su mirovinci prodavali obveznice da oslobode sredstva za dionice?


Pitanje, da li su mirovinci prodavali obveznice da oslobode sredstva za dionice?

mirovinci imaju tolko para da ih ne mogu niti potrošiti na našem tržištu. Jednostavno je premalo dionica koje zadovoljavaju njihove uvjete.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


zmrklic: ” Pitanje, da li su mirovinci prodavali obveznice da oslobode sredstva za dionice? ” mirovinci imaju tolko para da ih ne mogu niti potrošiti na našem tržištu. Jednostavno je premalo dionica koje zadovoljavaju njihove uvjete.

slažem se. a još ako prođe ona ideja o povišenju stope doprinosa za 2. stup MO. razbiće se o glavu mnogima, a pametni će profitirati iz toga po onoj: “nije svako zlo za zlo”.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close