Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cayman006:

Zagreb je prljavi oronuli grad, sa kućama u raspadnom stanju, a ako ti ne vidiš, onda se makni iz svoje novogradnje u tzv. kvartu i prošetaj Ilicom. Napisao sam da više nisam u Opatiji. Uništio me morski zrak.[thumbsup]. A kad ZG bude uređen ko opatija, onda ću i tebi kupiti stan u voloskom da imaš kamo sa obitelji na ljetovanje.”

Možeš mi odmah kupiti stan što se mene tiče, ne moramo čekati.

[tongue]

KAko kad imamo 2-3 uredne fasade, umjesto 2000-3000. Znaš onaj vic sa cigom i doktorom…e pa to ti je naš zagreb u 90% slučajeva.
Ljudi, moj savjet je da počnete putovati po stranim zemljama. Tek onda možemo razgovarati. Zagreb je precijenjen i preskup, a vi i dalje glasate za bandića. Pa onda neka vam je tako…


Kuca u Nassfeldu stani pa gledaj (ili rentaj) – 2000 €/m2
Parking u Trondheimu (Norveska) u samom centru – 10 NOK/sat

I onda netko ima obraza napisati da je Zagreb nije skup? Taj nosa onda iz Zagreba nije promolio.


ha cuj u spanjolsko ako nadjes po 2000 si sretan.. ovisi.. u ovako centralnoj drzavi stan na boljoj lokaciji u zg nece dolje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@ Alien

Nismo govorili o skupoći grada, već o skupoći stanova.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


polako sa stanovima, bit će ih za par godina i za 1000 eura po m2, a u finim dijelovima zagreba bit će stanova i po 1700 eura po m2, Ne trebate žuriti s kupnjom… To je sigurno. Pogledajte samo cijene u Njemačkoj i Francuskoj pa ćete vidjeti gdje smo mi. Trenutno smo po cijenama kao i oni, ali to neće trajati dulje od 10 godina. A na vrbanima idu stanovi i za 1000 eura po m2.

Pariz 3000-7000 eura kvadrat…

Berlin (najjeftiniji njemacki grad) 1000-2500.. (ovo po 1000 je rupa)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


osim kile zlata, prodajem i stan od 130 kvadrata u Primorskoj ulici.. sta mislite kolko da trazim?

Ako je zgrada kvalitetna (a to su 2-3 u primorskoj[wink], komotno 280000 eura, ako je zgrada kao većina u toj ulici onda oko 250000. Naravno, kreni sa 300000, ali nemoj svu lovu u dionice….[thumbsup]


Kuca u Nassfeldu stani pa gledaj (ili rentaj) – 2000 €/m2 Parking u Trondheimu (Norveska) u samom centru – 10 NOK/sat Litra eurodiesela u Finskoj (naravno bolje kvalitete nego nasi) ljetos – 0,99-1 € I onda netko ima obraza napisati da je Zagreb nije skup? Taj nosa onda iz Zagreba nije promolio.

A tek TAXI, najskuplji na svijetu[censored]

U pravu si, ali to pravilo ne vrijedi u Zagrebu, koji je sav oronuo. Pogledaj samo te jadne zgrade u centru – to je za plakanje a ne za divljenje. To je vrhunska lokacija, ali što ti to vrijedi kad je 80% tih zgrada u odvratno lošem stanju, sivo, prljavo i derutno. Unutra bolje ni da ne gledamo, sami štakori. Zato se i bune ovi budalaši protiv horvatinčića jer su već i stanari u simbiozi sa štakorima iz centra grada. Valjda će se za mojeg života to preurediti. Pogledajte kako izgleda ljubljana, bratislava ili prag a onda to usporedimo sa zagrebom – katastrofa. Ali bitno da se voze dobri automobili…Zato ti ja kažem da ovdje lokacija ne vrijedi ništa, jer što ti vrijedi lokacija na pantovčaku kad tamo imaš kućeraka koji ni telefona nemaju, a kamoli bojler.

kako malogradjanski.. da ne kazemo antidrzavotvorno[rolleyes]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Evo ja sam našao nekretninu za sebe na cca.pola puta ozmeđu st i zg, 1/2 mil.m2zemlje sa 15najstak devastiranih kamenih kuča sagrađenih prije 68. cca2000 m2 stambenog prostora.
cijena ????? pa veći stan na boljoj poziciji u ZG.[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

sala mala.. povrijedjen domoljubni ponos[tongue]..

nije moj stan caymane.. ja ga samo prodajem.. i to opet za nekog tko ima tolko para da ne zna sta ce s njima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Evo ja sam našao nekretninu za sebe na cca.pola puta ozmeđu st i zg, 1/2 mil.m2zemlje sa 15najstak devastiranih kamenih kuča sagrađenih prije 68. cca2000 m2 stambenog prostora.
cijena ????? pa veći stan na boljoj poziciji u ZG.[thumbsup]

tko ti je prodao 50 hektara? ja vidio max. 10 ha komade i to je vec puno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@super24
Reko našao , ne još tržio .Kao cimam se za cijenu a u stvari čekam oporavak burze .
Tražena 1.cijena 650E pa nosi cijelo selo tvoje nigdi susida.
[proud]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ja skupio 350 000 m2 zemljišta idem do miliona ako uspijem kupiti.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close