Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cayman006:

polako sa stanovima, bit će ih za par godina i za 1000 eura po m2, a u finim dijelovima zagreba bit će stanova i po 1700 eura po m2, Ne trebate žuriti s kupnjom… To je sigurno. Pogledajte samo cijene u Njemačkoj i Francuskoj pa ćete vidjeti gdje smo mi. Trenutno smo po cijenama kao i oni, ali to neće trajati dulje od 10 godina. A na vrbanima idu stanovi i za 1000 eura po m2.

3 L-Lokacija, lokacija, lokacija.
Onda te nije strah sta ce biti.

U pravu si, ali to pravilo ne vrijedi u Zagrebu, koji je sav oronuo. Pogledaj samo te jadne zgrade u centru – to je za plakanje a ne za divljenje. To je vrhunska lokacija, ali što ti to vrijedi kad je 80% tih zgrada u odvratno lošem stanju, sivo, prljavo i derutno. Unutra bolje ni da ne gledamo, sami štakori. Zato se i bune ovi budalaši protiv horvatinčića jer su već i stanari u simbiozi sa štakorima iz centra grada. Valjda će se za mojeg života to preurediti. Pogledajte kako izgleda ljubljana, bratislava ili prag a onda to usporedimo sa zagrebom – katastrofa. Ali bitno da se voze dobri automobili…Zato ti ja kažem da ovdje lokacija ne vrijedi ništa, jer što ti vrijedi lokacija na pantovčaku kad tamo imaš kućeraka koji ni telefona nemaju, a kamoli bojler.

To oko pada cijene stanova je potpuno netočno, na Vrbanima nema stan po 1 000 EUR, svugdje i od svakoga čujem da cijene rastu, ja sam stan prodao prije nekoliko mjeseci, i kupci se tek trebaju useliti , i već zadovoljno trljaju ruke.
Oko toga da će cijene padati, tako pišu razni novinarčići koji žive kao podstanari i muku muče da skupe za kruh i mlijeko,već godinama i mole boga da tako bude, iako nemaju niti za kruh i mlijeko, a cijene samo rastu. Trenutno je usporen trend rasta to je točno.U Ljubljani je cijena oko 3 000 EUR, Zagreb je još relativno jeftin u odnosu na ono što nudi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


blueman: ” cayman006: ” polako sa stanovima, bit će ih za par godina i za 1000 eura po m2, a u finim dijelovima zagreba bit će stanova i po 1700 eura po m2, Ne trebate žuriti s kupnjom… To je sigurno. Pogledajte samo cijene u Njemačkoj i Francuskoj pa ćete vidjeti gdje smo mi. Trenutno smo po cijenama kao i oni, ali to neće trajati dulje od 10 godina. A na vrbanima idu stanovi i za 1000 eura po m2. ” 3 L-Lokacija, lokacija, lokacija. Onda te nije strah sta ce biti. ” U pravu si, ali to pravilo ne vrijedi u Zagrebu, koji je sav oronuo. Pogledaj samo te jadne zgrade u centru – to je za plakanje a ne za divljenje. To je vrhunska lokacija, ali što ti to vrijedi kad je 80% tih zgrada u odvratno lošem stanju, sivo, prljavo i derutno. Unutra bolje ni da ne gledamo, sami štakori. Zato se i bune ovi budalaši protiv horvatinčića jer su već i stanari u simbiozi sa štakorima iz centra grada. Valjda će se za mojeg života to preurediti. Pogledajte kako izgleda ljubljana, bratislava ili prag a onda to usporedimo sa zagrebom – katastrofa. Ali bitno da se voze dobri automobili…Zato ti ja kažem da ovdje lokacija ne vrijedi ništa, jer što ti vrijedi lokacija na pantovčaku kad tamo imaš kućeraka koji ni telefona nemaju, a kamoli bojler.

Gdje ti vidiš da je Zagreb oronuo, u Opatiji?

SAmo neka te čuje Bandić.
A to sa Horvatinčićem se slažem.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zagreb nije jeftin, odakle ti to?

skup jako skup, ali bit će još skuplji zbog pohlepe kupca

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

isto tako molim većinu s foruma s virtualne burze da prestanu lagati što su kupili/prodali, ovdje ima onih koji trguju pravim novcem

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne brini plavi, past će i u ljubljani cijene. ipak je slovenija neravnomjerno razvijena pa je tako u ljubljani apsolutno sve, i nešto malo na moru. ovo ostalo ne vrijedi ništa. znam radim u lj. a to sa cijenama od 3000 eura okači mačku o rep jer toliko košta stan u centru na tromostovju (ako znaš gdje je to), a u kvartovima poput većine naših imaš i po 1800 bez problema, s time da je većina slovenaca stambeno zbrinuta, a jedini kupci su mladi.
Isto tako kao i kod nas je bilo u budimpešti i pragu, koji su ipak centri biznisa u regiji, pa sad imaš u okolici praga kuću s bazenčinom od 50 m2 i od oko 300 m2 za nekih 220000 eura, a za istu lovu dobijem u zagrebu osrednji nekvalitetni stan, o novogradnji da ne pričam, to je tek najveće smeće koje postoji. Briga mene što piskaraju ovi tzv. novinarčići koji nemaju ni za kavu, ja ti govorim zato što su cijene kod nas preskupe u odnosu na velike države, npr. njemačku, gdje u berlinu imaš stan u centru po 1500 eura/m2, a u muenchenu imaš u centru za 2200 eura i to fino sređen, odmah za najam spreman. Dakle, neće cijene još dugo ovoliko visoke biti i zbilja su novinari u pravu kad kažu da će cijene padati, jedino što to neće biti preko noći nego u idućih 10 godina.

cayman006:

blueman: ” cayman006: ” polako sa stanovima, bit će ih za par godina i za 1000 eura po m2, a u finim dijelovima zagreba bit će stanova i po 1700 eura po m2, Ne trebate žuriti s kupnjom… To je sigurno. Pogledajte samo cijene u Njemačkoj i Francuskoj pa ćete vidjeti gdje smo mi. Trenutno smo po cijenama kao i oni, ali to neće trajati dulje od 10 godina. A na vrbanima idu stanovi i za 1000 eura po m2. ” 3 L-Lokacija, lokacija, lokacija. Onda te nije strah sta ce biti. ” U pravu si, ali to pravilo ne vrijedi u Zagrebu, koji je sav oronuo. Pogledaj samo te jadne zgrade u centru – to je za plakanje a ne za divljenje. To je vrhunska lokacija, ali što ti to vrijedi kad je 80% tih zgrada u odvratno lošem stanju, sivo, prljavo i derutno. Unutra bolje ni da ne gledamo, sami štakori. Zato se i bune ovi budalaši protiv horvatinčića jer su već i stanari u simbiozi sa štakorima iz centra grada. Valjda će se za mojeg života to preurediti. Pogledajte kako izgleda ljubljana, bratislava ili prag a onda to usporedimo sa zagrebom – katastrofa. Ali bitno da se voze dobri automobili…Zato ti ja kažem da ovdje lokacija ne vrijedi ništa, jer što ti vrijedi lokacija na pantovčaku kad tamo imaš kućeraka koji ni telefona nemaju, a kamoli bojler.”

Gdje ti vidiš da je Zagreb oronuo, u Opatiji?

SAmo neka te čuje Bandić.
A to sa Horvatinčićem se slažem.

Zagreb je prljavi oronuli grad, sa kućama u raspadnom stanju, a ako ti ne vidiš, onda se makni iz svoje novogradnje u tzv. kvartu i prošetaj Ilicom. Napisao sam da više nisam u Opatiji. Uništio me morski zrak.[thumbsup].
A kad ZG bude uređen ko opatija, onda ću i tebi kupiti stan u voloskom da imaš kamo sa obitelji na ljetovanje.


zagreb nije jeftin, odakle ti to? skup jako skup, ali bit će još skuplji zbog pohlepe kupca

Upravo tako, jeftin je u odnosu na ono što će biti kroz koju godinu.
Samo treba pogledati ciojene nekretnina u novopridošlim državama EU-a prije nekoliko godina, i nakon što su ušli.
Ovosi kako okreneš.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zagreb je prljavi oronuli grad, sa kućama u raspadnom stanju, a ako ti ne vidiš, onda se makni iz svoje novogradnje u tzv. kvartu i prošetaj Ilicom. Napisao sam da više nisam u Opatiji. Uništio me morski zrak.[thumbsup]. A kad ZG bude uređen ko opatija, onda ću i tebi kupiti stan u voloskom da imaš kamo sa obitelji na ljetovanje.

Možeš mi odmah kupiti stan što se mene tiče, ne moramo čekati.

[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

valentine:

zagreb nije jeftin, odakle ti to? skup jako skup, ali bit će još skuplji zbog pohlepe kupca”

Upravo tako, jeftin je u odnosu na ono što će biti kroz koju godinu.
Samo treba pogledati ciojene nekretnina u novopridošlim državama EU-a prije nekoliko godina, i nakon što su ušli.
Ovosi kako okreneš.

Pa pogledaj onda i vidjet ćeš da su cijene u Mađarskoj pale, u sloveniji porasle tek na moru, a u češkoj i slovačkoj znatno pale. Prouči pa javi, nema smisla da se priča na temelju novinskih članaka jer znamo da mi nemamo novinare nego imamo kretene koji se nazivaju novinarima. Neće zagreb biti skuplji od pariza nikada, to uvijek imajte na pameti.

Kuca u Nassfeldu stani pa gledaj (ili rentaj) – 2000 €/m2
Parking u Trondheimu (Norveska) u samom centru – 10 NOK/sat
Litra eurodiesela u Finskoj (naravno bolje kvalitete nego nasi) ljetos – 0,99-1 €

I onda netko ima obraza napisati da je Zagreb nije skup? Taj nosa onda iz Zagreba nije promolio.

osim kile zlata, prodajem i stan od 130 kvadrata kod Britanca.. sta mislite kolko da trazim?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close