Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Preko puta zgrade Tehnike je centar Elustar. Spustili su na 1630€ i ne mogu prodati ništa, a ostala gradilišta im stoje. mislim da će ići još niže.

Sad treba shortat stan… [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


asdfgh123: ” Preko puta zgrade Tehnike je centar Elustar. Spustili su na 1630€ i ne mogu prodati ništa, a ostala gradilišta im stoje. mislim da će ići još niže. ” Sad treba shortat stan… [tongue]

možda samo na toj lokaciji?
baci oko na prodaju Z2 od Tehnike, cca 130 stanova u prodaji, još 20 nije prodano, cijena sitnica oko 2500 €
a tek su počeli…
[cool]

Heaven or Las Vegas

deimos:

asdfgh123: ” Preko puta zgrade Tehnike je centar Elustar. Spustili su na 1630€ i ne mogu prodati ništa, a ostala gradilišta im stoje. mislim da će ići još niže. ” Sad treba shortat stan… [tongue]

možda samo na toj lokaciji?
baci oko na prodaju Z2 od Tehnike, cca 130 stanova u prodaji, još 20 nije prodano, cijena sitnica oko 2500 €
a tek su počeli…
[cool]

Lokacija, lokacija… Dobre lokacije drze cijenu, pokolj je na losijim. A i tako treba, nemre svaka susa sagradit medju stalama i pored pruge zgrade i nazvat “urbanom vilom” pa prodavat po 2.500 EUR…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mada i dobre lokacije gube cijenu, to sto oni kazu da su sve prodali i po kojoj cijeni, to ti je isto upitno…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

2 deimos
btw O2 (Odra) od Pašalića će se tržiti oko 1800 €, čini mi se da ima puno interesenata

Heaven or Las Vegas


2 deimos
btw O2 (Odra) od Pašalića će se tržiti oko 1800 €, čini mi se da ima puno interesenata

Gdje je to tocno?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

polako sa stanovima, bit će ih za par godina i za 1000 eura po m2, a u finim dijelovima zagreba bit će stanova i po 1700 eura po m2, Ne trebate žuriti s kupnjom… To je sigurno. Pogledajte samo cijene u Njemačkoj i Francuskoj pa ćete vidjeti gdje smo mi. Trenutno smo po cijenama kao i oni, ali to neće trajati dulje od 10 godina. A na vrbanima idu stanovi i za 1000 eura po m2.

NHF, ajd preselite sa stanovima na neku drugu temu. Ono, već treća stranica.

No respect


polako sa stanovima, bit će ih za par godina i za 1000 eura po m2, a u finim dijelovima zagreba bit će stanova i po 1700 eura po m2, Ne trebate žuriti s kupnjom… To je sigurno. Pogledajte samo cijene u Njemačkoj i Francuskoj pa ćete vidjeti gdje smo mi. Trenutno smo po cijenama kao i oni, ali to neće trajati dulje od 10 godina. A na vrbanima idu stanovi i za 1000 eura po m2.

3 L-Lokacija, lokacija, lokacija.
Onda te nije strah sta ce biti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Daklem, komentari trgovanja.
Vrlo pozitivna stvar mirovinaca sada je sto ce donijeti prijeko potrebnu likvidnost burze!!!

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Daklem, komentari trgovanja.
Vrlo pozitivna stvar mirovinaca sada je sto ce donijeti prijeko potrebnu likvidnost burze!!!

Slažem se, osim što imaju manje prohtjeve glede prinosa, nego ih imamo mi i dionički fondovi.

No respect

E sad ce trebat znat zaradit.
Nema vise svaka corava kokos pogodi zrno.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close