Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye]

slijedeća ponuda 170.000


SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye]

Je li tvoja ponuda na 170.000[rolleyes]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

plavi:

SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye]

slijedeća ponuda 170.000


Ne samo sljedeća, nego i jedina.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


plavi: ” SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye] ” Je li tvoja ponuda na 170.000[rolleyes]

To me pitao i broker ujutro.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ajde više da i ta erstica krene. prošao neki blok od 13,7M kuna. a ide i ovako, seljački. [thumbsup]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


zeko: ” plavi: ” SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye] ” Je li tvoja ponuda na 170.000[rolleyes]” To me pitao i broker ujutro.

I rekao si mu sta i nama

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Pajs moju teoriju: naši fondovi žestoko (još jaće nego tu) puše u srbiji i sada da bi sprijećili totalnu navalu udjeličara na šaltere, žestoko su poćeli napumpavati domaće tržište[rolleyes]

BSE: Potop Belexa i Agrobanke

Nenad Gujaničić, Sinteza Invest Group
18.12.2007 15:22
Pročitaj komentare(0)

Novi veliki pad indeksa Belex 15 obilježio je današnji trgovački dan na Beogradskoj burzi. Pokazatelj najlikvidnijih dionica izgubio je dodatnih dva posto, dok je promet u trgovanju dionicama bio nešto veći u odnosu na prethodne dane i iznosio je 315,5 milijuna dinara.
Ponor u koji propada Agrobanka (AGBN) kao da nema dno. Današnji dnevni minimum ta je banka postavila na cijeni od 20.700 dinara te se tržišna kapitalizacija te bankarske ustanove spustila ispod razine od 190 milijuna eura. Od početka godine Agrobanka je izgubila na vrijednosti više od 47 posto, dok je današnja cijena najniža razina te dionice još od početka kolovoza prošle godine.

Blagi silazni trend zabilježila je niška AIK banka (AIKB), koja je bila najlikvidnija dionica s prometom od 128 milijuna dinara, dok je novosadska Metals banka (MTBN) izgubila nepunih dva posto.

Solidan promet od 18,3 milijuna dinara zabilježio je holding Energoprojekt (ENHL) uz pad nepunih jedan posto, dok je blagi pozitivni trend od likvidnih dionica krasio jedino Informatiku (INFM) s prometom od 10,7 milijuna dinara.

Na aukcijskom tržištu nisu bilježeni veliki prometi. Najlikvidnija dionica na tom segmentu tržišta bila je aleksandrovačka Vino Župa (VINZ) s prometom od 2,7 milijuna dinara i rastom cijene 6,3 posto. Rast vrijednosti od 3,5 posto ostvario je i bačkopalanački Sintelon (SNTLM), dok se vrbaski Vital (VITL) nakon nekoliko dana kontinuiranog rasta spustio na razinu od 8000 dinara, uz 5,8-postotni pad.


plavi: ” zeko: ” plavi: ” SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye] ” Je li tvoja ponuda na 170.000[rolleyes]” To me pitao i broker ujutro. ” I rekao si mu sta i nama

Nisam ja ništa rekao Vama, SLK je rekao.
Ja sam ujutro brokeru rekao pogledaj 5. nalog po redu veličine na prodaji JMNC.
On mene pitao to si ti?
Mislim…ko da je meni svojstveno tako nešto ..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Interesanto je da su kupovali koliko vidim ATPL,DLKV,ADRS i ADPL. [thumbsup]

Ja sam razumio da si ti kupio po toj cijeni,ali uostalom nije vazno[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zeko: ” plavi: ” zeko: ” plavi: ” SLK: ” Ode Jamnica na 100.000,00 kn” Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye] ” Je li tvoja ponuda na 170.000[rolleyes]” To me pitao i broker ujutro. ” I rekao si mu sta i nama” Nisam ja ništa rekao Vama, SLK je rekao. Ja sam ujutro brokeru rekao pogledaj 5. nalog po redu veličine na prodaji JMNC. On mene pitao to si ti? Mislim…ko da je meni svojstveno tako nešto ..

Ne znam čemu taj nalog uopće služi.

U sunac ti gle INGR-u

No respect

New Report

Close