Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prva optužnica zbog prijevare s HT-ovim dionicama

ZAGREB, 18. prosinca 2007. (Hina) – Zagrebačko Općinsko državno odvjetništvo podiglo je prvi optužni prijedlog zbog prijevare s povlaštenim paketima dionica HT-a u javnoj ponudi, a prva optužena osoba je 33-godišnji S. B. kojega se tereti da je pomoću 62 punomoći za 2,35 milijuna kuna po povlaštenim uvjetima upisao 3906 dionica.

No respect


PBZ su zaboravili ili?

I mene čudi da PBZ nije zahvaćen u ovom prvom “valu”, ali mislim da nema nervoze za ovu dionicu.

I u Evropi danas zeleno.

Duser:

PBZ su zaboravili ili?

I mene čudi da PBZ nije zahvaćen u ovom prvom “valu”, ali mislim da nema nervoze za ovu dionicu.

(Pre)mali free float?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Uh

danas je vrlo prometno….bas me interesira na koliko ce stat…..150 milja???[shocked]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Duser:

PBZ su zaboravili ili?

I mene čudi da PBZ nije zahvaćen u ovom prvom “valu”, ali mislim da nema nervoze za ovu dionicu.


ma e pbz dođe kao obveznice

mi smo ipak zemlja slučaj


Crobex ispod 5000 opet.

tim bolje za nas[thumbsup], ali nije

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ode Jamnica na 100.000,00 kn

No respect

nema me par sati i gle veselja
Crobex: 5005.39 Promjena: 2.34% [proud]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Velika navala na dionice Agrokora (Ledo,Konzum,Jamnoca…) Ima li tko kakav info da li će i moje Belje kon ačno tim intenzitetom?
Mogao bi i Končar danas lagano do blokade.


Ode Jamnica na 100.000,00 kn

Sjećam se da sam ju kupovao po 18-19 000…[bye]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I na DLKV uz redovne transakcije, obavljene su i dvije transakcije svaka po 5000 dionica, promet ovih dviju transakcija od 16.350.000,00 nije vidljiv na Mostiću, tako da i na Dalekovodu danas promet prelazi 20.500.000,00 kuna.

New Report

Close