Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex preko +3%.

Evo opet na DLKV proslo 5000 po 1650kn.Navalili ko mutavi[thumbsup]


Pusti HT, znamo koliko vrijedi. Evo mi i moje INGRICE. jao koji dan.

sad bi koja dobra vijest za Ht možda dobro došla. na vrhu mi jezika.


Meni nije jasno zašto ZDNK ne raste … [cool]

nju čuvaju za kraj.[cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

vipy:

Pa mirovinci su zadnjih nekoliko mjeseci vadili cash iz otvorenih i pripremali se za ovo; ja sam takodjer u blue chipovima za hr [thumbsup] (osim 2 koje nisam uspio uvaliti),[cry]”

SAda prodaju dionički mirovincima blue chipove iz JDD-a, a dionički pristiglim cashom dokupljuju po svom izboru ( INGR npr. ). Uglavnom odlično za cijelo tržište.


NAravno da imam i INGRE [proud]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

najbolji poklon za Bozic.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

PBZ su zaboravili ili?

Heaven or Las Vegas

A da malo skratis potpis?

Mogli bi sada konačno i OIF kupovati HT. Ali sa milijon kuna digneš neke dionice za par posto. za HT ti treba bar 10[cry]

Evo, skratio ali ostaje da se kupuje domace

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Oce li neko IGH po 13400, ima za cijeli forum [undecid]

Evo opet blok transakcije kod ATPL 4500 KOM PO 3300 KN A zadnja u to vrime je bila 3450 kn.
kod ADPL je obrnuto zadnja u vrijeme blok transakcije je 210kn a 25 000 kom je placeno po 219.Vidim da pomalo jaca kupnja tren je na 212.10kn[thumbsup]

New Report

Close