Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

povuklo i JDPL na 759! [thumbsup]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mogao bi Crobex danas u dobar + .

Izgleda da je počeo puhati jaki vjetar!!!


Ne bih se začudio da danas opet dotaknemo 5000.

Evo ga, preko 5000, vrlo brzo [proud]


Ovo je tek priprema cijena za mirovince jer po meni oni nastupaju tek nakon objave u NN . Ako griješim sorry…

pa objavili su u nn, znači krenulo je pumpanje

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Crobex: 5002.28 Promjena: 2.28%

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2007/3710.htm

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Tetovirat cu priko ledja I [kiss] mirovinski fond

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

ja napisah jutros rano da će gore 5%[wink]

dan je pametniji od noći

mark1:

Ovo je tek priprema cijena za mirovince jer po meni oni nastupaju tek nakon objave u NN . Ako griješim sorry…

pa objavili su u nn, znači krenulo je pumpanje


OPK je onda nisam znao……….

može netko postat dnevne limite za danas, zse je nedostupan

Heaven or Las Vegas

eto Crobexa iznad 5000 bodova. fulao sam za jedan dan u nedjelju navecer kad sam prognozirao za ponedjeljak.he-he.di je sad onaj sa dugoročnim prognozama što mi se rugao.[cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

po ovome ispada da se namjerno štopalo zbog ulaska mirovinaca

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close