Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, INA se skuplja na veliko zadnjih dana…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ingra se ovih dana ne da srušit… ak se i pojavi kojih 10 ili 20 komada dosta nisko na prodaji….. popapa se začas…….

na ingri se baca loptica među sobom

na HT sve smrdi od loših investitora

na INI rekao bih ne znam što bih rekao

zaključak: nema, prcanje u glavu eto što je

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo na INI 10milja kuna prometa i čim je sve otišlo na 2.650kn, stiže novi nalog na kupnju na 1.000 komada po 2.650.
Dakle stvar je pitanje cijene a ne novca[yawn]

još će crobex danas u +…….

Scio me nihil scire


Sonniboy: ” ingra se ovih dana ne da srušit… ak se i pojavi kojih 10 ili 20 komada dosta nisko na prodaji….. popapa se začas……. ” na ingri se baca loptica među sobom na HT sve smrdi od loših investitora na INI rekao bih ne znam što bih rekao zaključak: nema, prcanje u glavu eto što je

pa da evo i ja se malo igrao proteklih tjedana s ingrom……. i sad čekam na 51 i kusur……

Scio me nihil scire


još će crobex danas u +…….

Ne fali puno…

Crobex: 4887.30 Promjena: -0.02%

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

evo dok pišem – 0,02….

Scio me nihil scire

Evo i plusa. U roku od manje od pola sata su uspjeli od -1% dignuti Crobex na pozitivan teritorij.

gle ovo thnk 11000……..netko se počastio i skinuo s aska sve…….

Scio me nihil scire

Prošla odluka kod Hanfe da mirovinci mogu kupovati i JDD[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=4

ajoj biti ce bikova[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

+0,0 crobex
ZAPI 4.475.547,00 prometa – dobar dan

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

New Report

Close