Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma, napol kukaju za kešom već danima. nisu valjda milijarde upucane pa se ne daju povuć?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ja bih volio da sam iz ove loze
http://www.houseofnames.com/xq/asp.fc/qx/rothchild-family-crest.htm

onda se vise ovdje ne bi druzili dame i gospođo[thumbsup]

Postanite Eu-robovi


ma, napol kukaju za kešom već danima. nisu valjda milijarde upucane pa se ne daju povuć?

Nekako mi po trgovanju izgleda da i fondovi kukaju za cash-om… A sto bi sa atpl, potonuo im brod?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

TunaSalad:

ma, napol kukaju za kešom već danima. nisu valjda milijarde upucane pa se ne daju povuć?

Nekako mi po trgovanju izgleda da i fondovi kukaju za cash-om… A sto bi sa atpl, potonuo im brod?

Netočno, po trgovini na INI, ATPL, HT, PODR, TISK, VIRO, i ostalima, rekao bih da imaju prilično municije. Barem oni najveći.[yawn]

Crobex malo živnija , dobar znak…….

Krenulo malo po asku. ADRS, TNPL, INA…..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


TunaSalad: ” ma, napol kukaju za kešom već danima. nisu valjda milijarde upucane pa se ne daju povuć? ” Nekako mi po trgovanju izgleda da i fondovi kukaju za cash-om… A sto bi sa atpl, potonuo im brod?
ž

čisti se ipak na 3200, izgleda na redu su preslagivanja…… upravo skinuto 100 komada
na 3220…..

Scio me nihil scire


Netočno, po trgovini na INI, ATPL, HT, PODR, TISK, VIRO, i ostalima, rekao bih da imaju prilično municije. Barem oni najveći.[yawn]

Da, za tuc po bidu… [tongue] Tisk ako pogledas, bjezanija, netko veliki poklapa. INA drze mirovinci cvrsto, ali isto tako veliki tope. Samo je tu zelja za kupnjom dosta jaka. HT je spustilo isto par velikih naloga po bid-u.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Je i to ranije nego obično…….

Stabilizira se lagano…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

do kraja godine bi se trebalo znati jel HT ili madjarski telekom ide dalje ?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ingra se ovih dana ne da srušit… ak se i pojavi kojih 10 ili 20 komada dosta nisko na prodaji….. popapa se začas…….

Scio me nihil scire

New Report

Close