Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel to PBZ investor vrisnal, mozda i bolje tako

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

spustaju cijene da bi poslje nove jeftino dokupili i nastavili rast, dobra sema, da mi imamo toliko novaca i mi bi to radili, plasili okolo[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

khmmm…. btw… posto vidim da jedan kolega se imenuje varazdincem to me bas nesto ponukalo da razmislim o jednom…pardon o vise razgovora s jednim mojim jako dobrim prijateljem iz istoga grada…jel to u Varazdinu znaju nesto vise nego svi mi ostali ili je to samo slucajna podudarnost da taj moj prijatelj je gorljivi zagovornik teze da je nasa Burza prenapuhana i da nam slijede teska vremena…nije da nema reference na osnovu koji moze davat takove izjave…tak da mi je ovo bas nesto indikativno…[undecid]

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

pa ljudi to je smisao sveg ovoga da se ovdje malo poigramo pa tko će koga nasamariti
jedan put ja dobijem a drugi put netko drugi
tko nam kriv kad smo većina ovisnici o trgovanju
tko će me slušati pustit će dionice na min 1-2-g. pa će se ugodno iznenaditi

Postanite Eu-robovi

Eto blueman prodaj mu po 150 Varteks vidiš kako je jak inv………
Varaždinec ti se vozi na nuli ili u minusu ja nemam tu namjeru niti sam je ikad ima.

ma kolege, nije to više toliko stvar fondova, i njihove zelje da jeftino nesto dokupe, jer i oni prodaju, i po mom mišljnju u većem dijelu nego mali investitori…radi se o tome što na svjetskom tržišzu vlada stagnacija, i relativno pesimistična predviđanja o rastu gospodarstva u slijedećoj godini….što se onda normalno odražava na raspoloženje velikih ulagača i banaka, jer njima mala stagnacija donosi velike gubitke…[shocked][undecid]

zar vi zbilja mislite da ova naklapanja po raznim forumima imaju utjecaja na bilo šta?ili da je cudno sto ni nakon završetka izbora i imanovanja mandatara (za kojeg je većina vas navijala) tržište nije reagiralo (odnosno korekcija se nastavila)[huh][huh][huh]
ma sve je to normalno i povezano sa stvarima koje su bitne za kapital i tržište[yawn][bye]

Moderatora treba zabranit!!!

i zašto se Vi osjećate nervozno i napadate me kad napišem da su cijene prenapuhane? ako smatrate da ste u pravu kupujte i poslije će te mi se smijati na mojem propustu i OK[thumbsup]
-zar Vam ništa ne znači to da sve Više naših fondova prelazi na druga tržišta? sigurno nebi to radili da im je jeftino ovdje
-a kolega Blueman znate slobodno se hvalite s novcem [thumbsup],ja se ne spuštam na tu razinu[wink]

To Varazdinec:

150 mi nije neki gubitak i da prodam, zato ga radije drzim, on mi je neki dark horse za 2008.
Imam ga nit puno niti malo, dovoljno da ako brutalno naraste da se osjeti a brutalno pasti nemoze tako da mi nije zao.
Uvijek tako radim i radit zu ulaganja.
NA svakoj dionici koju imam radim procjenu vrijednosti koliko to vrijedi sada i koliko bi mogla za godinu, dvije-tri. Imam malo dulji horizont.
I onda uzmam jednu rizicnu, meni je to VART, nekom je BZJK, DIOKI.
MAnje likvidne uglavnom..

Otkupi sve moje dionice INGRE pa mozemo onda razgovarati. dajem ti po 80K i prodaj stan ako mislis otkupiti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


khmmm…. btw… posto vidim da jedan kolega se imenuje varazdincem to me bas nesto ponukalo da razmislim o jednom…pardon o vise razgovora s jednim mojim jako dobrim prijateljem iz istoga grada…jel to u Varazdinu znaju nesto vise nego svi mi ostali ili je to samo slucajna podudarnost da taj moj prijatelj je gorljivi zagovornik teze da je nasa Burza prenapuhana i da nam slijede teska vremena…nije da nema reference na osnovu koji moze davat takove izjave…tak da mi je ovo bas nesto indikativno…[undecid]

može biti da bi netko poželio i kupovati,pa kad je već tako onda bolje da ide malo dolje?!!!


i zašto se Vi osjećate nervozno i napadate me kad napišem da su cijene prenapuhane? ako smatrate da ste u pravu kupujte i poslije će te mi se smijati na mojem propustu i OK[thumbsup]
-zar Vam ništa ne znači to da sve Više naših fondova prelazi na druga tržišta? sigurno nebi to radili da im je jeftino ovdje
-a kolega Blueman znate slobodno se hvalite s novcem [thumbsup],ja se ne spuštam na tu razinu[wink]

Nema fonda koji nije na nekom stranom tržištu , ali sa limitom od 20-30 % ,ostatak domaće tržište. Bonus su odavno ispunili…..

Varaždinec ti onda nemaš niti jednu dionicu sada u portfelju ?????


Otkupi sve moje dionice INGRE pa mozemo onda razgovarati. dajem ti po 80K i prodaj stan ako mislis otkupiti.

prije će se INGR-a vratiti na 7000kn nego što će netko plaćati za nju 80K,balon najveći na tržištu[wink]

New Report

Close