Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jako čudna korekcija, opet ju forsaju, nevjerojatno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da stvarno malo čudno, ali nemoj te se zamarati što rade drugi … Kupi jeftino prodaj skupo (Rotchild)…


jako čudna korekcija, opet ju forsaju, nevjerojatno

nije ništa čudna,prenapuhane su cijene i crobex bi realno trebao još jakoooo zaroniti[wink]

Ma može se kupiti jeftino samo se nema kome skupo prodati[tongue]

Mr tony, ja se slažem sa sobom.[cool]

valentine:

jako čudna korekcija, opet ju forsaju, nevjerojatno

nije ništa čudna,prenapuhane su cijene i crobex bi realno trebao još jakoooo zaroniti[wink]

Možda tvoje jesu( ako ih uopće imaš) ali moje nisu.[cry]

valentine:

jako čudna korekcija, opet ju forsaju, nevjerojatno

nije ništa čudna,prenapuhane su cijene i crobex bi realno trebao još jakoooo zaroniti[wink]

I šta kad zaroni onda ćemo opet napuhivat i opet govorit kako su prenapuhane….??????


valentine: ” jako čudna korekcija, opet ju forsaju, nevjerojatno ” nije ništa čudna,prenapuhane su cijene i crobex bi realno trebao još jakoooo zaroniti[wink]

To znas jer si radio valuaciju, gledao si multiple uz perspektive rasta nasih firmi ili gluposti pises kao i obicno jer si ustvari malac od 20 godina sa deset HT-a u dzepu i to je to..
Jelda da sam blizu.

hahah

Forsiraju, neforsiraju.
40% od pocetka godine meni dosta..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Da stvarno malo čudno, ali nemoj te se zamarati što rade drugi … Kupi jeftino prodaj skupo (Rotchild)…

…mmmm, daaa…mudro…[yawn]….
samo da bi to bilo ispravno treba se staviti u kozu svakog pojedinog investitora, odnosno kad je on procjenio da mu je bilo jeftino kupovat… (velikoj vecini je to vec ovog trena minus)… pa tako da bi onda mogli znat da li ce skupo prodat….
jedan od najboljih primjera je bas nas dicni “HT”…svi su vikali …rasprodaja…diskont…i razno razne slicne izjave…otprilike negdje do razine 350… a nakon toga nastaje muk…jer sve ispod toga vise nitko ne naziva ni na koji nacin… vec svi samo rade [shocked]….[sad]…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...


To znas jer si radio valuaciju, gledao si multiple uz perspektive rasta nasih firmi ili gluposti pises kao i obicno jer si ustvari malac od 20 godina sa deset HT-a u dzepu i to je to..
Jelda da sam blizu.
hahah
Forsiraju, neforsiraju.
40% od pocetka godine meni dosta..

nisi blizu,HT u je riješen na 398kn puno više komada,dakle u džepu nula komada ,a od početka godine i meni je 80% sasvim dovoljno,ali zašto ne ponoviti još jednu vožnju[wink]

varazdinec:

valentine:

jako čudna korekcija, opet ju forsaju, nevjerojatno

nije ništa čudna,prenapuhane su cijene i crobex bi realno trebao još jakoooo zaroniti[wink]

I šta kad zaroni onda ćemo opet napuhivat i opet govorit kako su prenapuhane….??????

kad zarone onda se vozimo na njima[thumbsup][wink]


gluposti pises kao i obicno jer si ustvari malac od 20 godina sa deset HT-a u dzepu i to je to..
Jelda da sam blizu.
hahah

ajde uvaženi kolega da Vam dokažem da nisam malac otkupit ću sve Vaše dionice VART-a[wink]-jel pošteno? al po 150kn[wink]

New Report

Close