Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jako pametno i mudro sve je jeftino i treba kupovati ? A kaj treba prodati da se ima kunice za kupnju ? Pa pada već mjesecima .[censored][censored][censored]


krpa: ” Bit će zanimljivo danas na HT. Veliki ulaze u igru: [ HT-R-A ] Kupnja Cijena 2 353,97 1 353,22 14 353,00 1020 352,97 7 351,20 Cijena Prodaja 340,00 63 350,00 400 352,00 186 352,97 34 352,98 63 ”
Koji veliki, 1000 komada je 300,000 kn. To nisu veliki. To pola ljudi sa foruma moze staviti.

Boldao sam onu prvu dvojicu.
2 i 1 kom [undecid]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Jako pametno i mudro sve je jeftino i treba kupovati ? A kaj treba prodati da se ima kunice za kupnju ? Pa pada već mjesecima .[censored][censored][censored]

bilo je sve jeftino prije par godina!

danas je sve relativno! [cool]

e = m * c2 [thumbsup]


zmrklic: ” Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug ” Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece.


zmrklic: ” Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug ” Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece. IGH-R-A je dionica za kupiti i prodati uz zaradu od 10-12%

???
Zgubi i nokla su blizanci?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Vaš link

evo bude vam lakse
nadam se da samo netko nije zapeo
ajd vjeko pliz pusti ovaj post, necu vise ovakve psine davati

Postanite Eu-robovi


Vaš link

evo bude vam lakse
nadam se da samo netko nije zapeo
ajd vjeko pliz pusti ovaj post, necu vise ovakve psine davati

Vaš link

opet ja
nisam dobro ispunio adresu
hvala vjeko, dodji jedan dan do mene na kosher vino

Postanite Eu-robovi

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kao što jedna kolegica reče sve što padne mora se i dići.[thumbsup]

upoznaj me s tom kolegicom!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Vaš link

Dragi moj Valentini, umjesto sto mi pises gluposti na OPTE kog vraga ti to postas:

La transacción, valorada en 1.350 millones de dólares

Sta je ovo, zvuci kao Kolumbijska mafija..
Mozda je Mamic kupio igraca, mozda su Modrica prodali…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

joj, kak ne kužiš, pre.eravam se, kaj ne smijem?[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zgubidan10:
zmrklic: ” Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug ” Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece.

nokla:
” zmrklic: ” Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug ” Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece. IGH-R-A je dionica za kupiti i prodati uz zaradu od 10-12%

???
Zgubi i nokla su blizanci?

uvjeti na tržištu ti diktiraju da se tako ponašaš.ergodičnost je dobro svojstvo.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Koliko nam danas već tone crobex?[angry]

New Report

Close