Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug

Pa kolega,zar niste pomislili da netko i zarađuje na svemu tome?[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Sad je valjda svima jasno da ni politika ne utječe ni 10% koliko želje fondova. Zašto bi sada ni 10 radnih dana do Nove godine napucavali cijene? tamo negdje sredinom prvog se može nešto očekivati kad sve svi oporave od nove godine. Do tad stagniramo.

Jesam i ja u zadnje vrijeme izvrtio neke dionice, ali čini mi se da je to previše maha uzelo, tako da je počelo štopati cijene …

zmrklic:
” Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug

Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece.

IGH-R-A je dionica za kupiti i prodati uz zaradu od 10-12%

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Sad je valjda svima jasno da ni politika ne utječe ni 10% koliko želje fondova. Zašto bi sada ni 10 radnih dana do Nove godine napucavali cijene? tamo negdje sredinom prvog se može nešto očekivati kad sve svi oporave od nove godine. Do tad stagniramo.

Ja bi rekao do sad klizimo lagano dolje – svaki dan mic po mic [proud] nije ovo stagniranje


zmrklic: ” Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug ” Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece. IGH-R-A je dionica za kupiti i prodati uz zaradu od 10-12%

Jesam al dojadilo mi, nadam se da će uskoro i drugima

kako smo sa crobexom

4.888,04
-0,83%

promet redovni: 61,88 M
instit. promet: 338 M

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

tuna hvala


4.888,04 -0,83% promet redovni: 61,88 M instit. promet: 338 M

još smo mi i dobro i prošli u usporedbi s EU…a horror se nastavlja u americi…s natruhom optimizma, ali treba vidjeti kako će biti na zatvaranju…
[pray]

Kako dobro prošli pa padamo već mjesecima nikad kraja .[bye][bye][bye]


Kako dobro prošli pa padamo već mjesecima nikad kraja .[bye][bye][bye]

i oni padaju već mjesecima…mislio sam da smo danas dobro prošli pa vidi ti na što to slići:
http://money.cnn.com/data/world_markets/

već vidim cnn kak će kukati sutra.
[cry]

New Report

Close