Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sastančim od jutra i konačno nađem 5 min da vidim koliko je sve otišlo gore, kad ono šok i nevjerica [huh]

Da nije Milanović izašao u novine sa 80+ potpisa… [smiley] ?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Ljudi, pa strpite se, ovo je Burza, ovo je i kraj godine, pustite politiku… Fondovi i dalje rade što moraju, a moraju malo i prodat’ da namire pokojeg paničara, moraju tako i malo spustit cijene pa jeftino dokupit’ prije NG, znate kako to već ide… odite na odmor, možda je bolje i ne gledat u ekran… onda tamo sredinom siječnja bi već trebalo biti barem malo bolje! [huh]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ako danas ne stigne konjica u zadnjih sat vremena sutra nam se crno piše [cool]

Današnji dan bi mogao biti vrlo poučan!

Kada večina ima ista očekivanja, dogodi se upravo suprotno.

Uh što volim DEMOKRACIJU koja počiva na principu da je večina u pravu! [thumbsup]
To je idealan društveni sistem za okorjele špekulante, smutljivce, mutikaše, *ebivetre i one niškoristi poput mene! [proud][wink]

La vita e bella!

čuj posejdon i sam znaš da demokracija nije ono što su nas učili u školi
osim toga ima sistem koji vrijedi i pokazao se puno uvjerljivijim i pouzdanijim
javi se na privat[yawn]

Postanite Eu-robovi


Današnji dan bi mogao biti vrlo poučan! Kada večina ima ista očekivanja, dogodi se upravo suprotno. Uh što volim DEMOKRACIJU koja počiva na principu da je večina u pravu! [thumbsup] To je idealan društveni sistem za okorjele špekulante, smutljivce, mutikaše, *ebivetre i one niškoristi poput mene! [proud][wink]

[proud][thumbsup][proud][thumbsup]

Moderatora treba zabranit!!!


Kada večina ima ista očekivanja, dogodi se upravo suprotno.

većina trenutno očekuje ovakvo cmrljenje još mjesec dana i super je sad za kupovinu.
jel to onda ima šanse da ne bude tako? recimo, jače roknemo dolje (čisto da bude suprotno od većine)? [shocked]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Jučer su svi očekivali rast a sad su svi očekivali pad! mi balvani koji pojma nemamo moramo bit oprezni, zato svim balvanima , pažnja!!!! … pazite koga slušate.

Cookie Monster


Posejdon:

Kada večina ima ista očekivanja, dogodi se upravo suprotno.”

većina trenutno očekuje ovakvo cmrljenje još mjesec dana i super je sad za kupovinu.
jel to onda ima šanse da ne bude tako? recimo, jače roknemo dolje (čisto da bude suprotno od većine)? [shocked]


Onda bi sad trebalo rast, ako ide kontra očekivanja mase.

No respect

nema jos dovoljno germe da zamjesimo dobar recept da to malo buja a i fali topline[wink].Eto ja se fino naspavao i nist nisam propustio,da ste svi tak postupili sad bi bili odmorni[smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug


Pa ovo sve si sami radimo, evo recimo ATPL, na 3500 svi prodaju, kao bit ce korekcije, itd, onda na 3300 se svima čini jeftino pa kupuju, pa naraste do 3500 …. i tako u krug

Nek,ima ljudi koji uspiju profitirat i na tome.Dok vlada panika ja kupujem kad je uzlazna euforija ja prodajem.Nekad pogodim nekad fulam.Danas sam se danas nakrcao brodara,pa sta bude.Isti sistem je kod INGR-a,50-53000,i tu se moze ubost uz malo srece.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close