Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa naravno da ti možeš kad si tolko prepun para da u vrijeme inflacije su ti dionice sigurnosno utočište! [rolleyes] [thumbsup]

U vrijeme inflacije dionice sigurno nisu utociste, naprotiv.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Na tržištu kapitala je premalo kupaca.

Da, svi u City Centru i na slicnim lokacijama…. I moja zena tamo ubija mukom stecenu lovu…. [censored][censored]

skype - ivek1234

blueman lijepo, kratko, jasno i efikasno si to sročio! [thumbsup]

ja iako sam većinom u dionicama u istom tonu pišem neko vrijeme, al teško da će ti to neko shvatit! [cool]

dule5:

Na tržištu kapitala je premalo kupaca.

Da, svi u City Centru i na slicnim lokacijama…. I moja zena tamo ubija mukom stecenu lovu…. [censored][censored]

Ne ubija lovu, daje joj novi zivot. Samo u drugim rukama. Always look at the bright side of life…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

wunderkind:

pa naravno da ti možeš kad si tolko prepun para da u vrijeme inflacije su ti dionice sigurnosno utočište! [rolleyes] [thumbsup]

U vrijeme inflacije dionice sigurno nisu utociste, naprotiv.



blueman lijepo, kratko, jasno i efikasno si to sročio! [thumbsup]

ja iako sam većinom u dionicama u istom tonu pišem neko vrijeme, al teško da će ti to neko shvatit! [cool]

A što jest utočište u vrijeme inflacije? Zlato? Nekretnine? Negdje mora bit neki sektor koji profitira od krize. Koji?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

pa u principu profitira se na zlatu, a i nekretnine nisu loša opcija za vrijeme inflacije



A što jest utočište u vrijeme inflacije? Zlato? Nekretnine? Negdje mora bit neki sektor koji profitira od krize. Koji?

TIPS…

http://www.finpipe.com/tips.htm

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

-1,22% CROBEX[shocked]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Alien:

Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue]
“Dobra [smiley][smiley]

Čitam knjige i one kažu da su dionice prekupljene kad više ne reagiraju na dobre vijesti i tada mogu samo padat
[sad]

Taj koji je prognozirao + 5 % je izuzetno hrabar…..ali opet lagano je sad pljuvati po njemu.Iskreno i ja sam se nadao plusu danas cc 1-2 % i moram reći da sam razočaran trenutnim događanjima….

kila je uvijek kila..

za to vam ne treba fizicar nego ponavljanje razreda.. kila je mjera za masu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A hebemu mu misa, koji dan. 81 kom HT-a na kupnji mi proslo u 4 transakcije. Sto to neki misevi grickaju? [undecid]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close