Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


na viru u transakcijama u ZTMu se vidi 9M + 12,75M po 1.500 plavo. to su blok transakcije?

Da


Ja se ne usudim dati tak daleko prognozu. No dogodi li se ovo sto vi prognozirate do 5. mjeseca mislim da bi pokoji fond mogao gecrkt a to bu onda prilicno sokantno za nase trziste.

Pa kod nas je žaživjelo oko 70. fondova.
Vrijeme je da se i tu napravi reda.
Fondovi tipa “Mijić & sinovi” imaju odbrojane dane.


Hm vidim da se imenovanje IVE za mandatara nije previše odrazilo na burzu. [undecid]

kako nije vidite da je utjecalo crobex pada li pada![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Imam novu taktiku – sad više ne gledam koji mi je target za pojedinu dionicu u portfelju. Sad gledam do kojeg datuma (ne mislim nužno na ovu godinu) ako ne krene gore (fundamentalno) rasprodajem sve i povlačim se sa tržišta. [bye]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Imam novu taktiku – sad više ne gledam koji mi je target za pojedinu dionicu u portfelju. Sad gledam do kojeg datuma (ne mislim nužno na ovu godinu) ako ne krene gore (fundamentalno) rasprodajem sve i povlačim se sa tržišta. [bye]

Pa nije tako lose[huh]
Osim ako nisi do grla u eig-u

Top bid CIJENA KOLIČINA
103,00 10
97,88 100
97,11 98
97,07 100
75,00 300
71,05 300
71,00 100
Top ask CIJENA KOLIČINA
108,00 150
108,75 185
109,00 10
110,00 149
110,84 63
110,85 465
111,01 45
112,50 312
113,98 268

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Koja nabildavanja na HT-u ljepo ih je vidjeti ovako okrugle po 1000 komada što na kupnji što na prodaji.

a dok ja pišem da nema nekih posebnih razloga za divljanje crobexa prema gore i pomalo sam skeptičan u vezi svega trenutno na ražanj bi me neki! [thumbsup]


a dok ja pišem da nema nekih posebnih razloga za divljanje crobexa prema gore i pomalo sam skeptičan u vezi svega trenutno na ražanj bi me neki! [thumbsup]

moja predviđanja su crobex oko 4000[wink]

da je milanovnić dobio mandaT sad bi bi li 5 posto gore
sala mala, svidja mi se ova taktika fondova kako zbuniti protivnika

Postanite Eu-robovi

To što netko nema novaca za Božić pa prodaje dionice duplo jeftinije nego što je kupio, to je njegova stvar. Prije mjesec dana kupio i htio se obogatiti preko noći. E nejde to tako. Ja mogu čuvati dionice 2, 3 a ako i treba i 5 godina. A istina ima i početnika koji prodaju a ne trebaju im novci nego su preplašeni. knjigu u ruke dečki.[cool]

pa naravno da ti možeš kad si tolko prepun para da u vrijeme inflacije su ti dionice sigurnosno utočište! [rolleyes]

[thumbsup]

Hvala Bogu da je sve palo.
Pa vani se sve crveni.
Kamate snizili zbog hipotekarnog sranja koje je dosta veliko sr..nje, gospodarski rast los ali opet inflatorni pritisci pa moraju opet dizati kamate.
Lose, lose, nije ovo jednostavna kriza.

Nema veze sto imamo mandatara, nase trziste korelira u neku ruku sa stranim i to je OK, iako jos uvijek vecinom sami rastemo.
Pa od pocetka godine Crobex je narastao vise od 40%.
Ja bih rekao na fer razinu.

Vi i vas mandatar.
Firme ce rasti koliko zaradjuju dionicarima, bilo plavi ili crveni.

Super potez fondova sto nisu ko budale navalili na ask.
Malo znanja upotrijebiti a ne kupujem jer to sigurno raste jer Sanader ostaje..
Dajte molim vas…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close