Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najbolji sam ja[tongue][embarass][tongue][embarass][tongue][embarass]

Moderatora treba zabranit!!!

hrvatici namjeravaju potrositi 12 miljardica sada u blagdanska vremena a fondovi su kao krcati lovom a imaju samo dvostruko…
imamo neka cudna mjerila
ipak smo mi potrosacka nacija a dio ce se financirati iz prodaje djonica

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



@optimist

S dužnim poštovanjem ne vidim gdje ste to u pravu nakon pola sata trgovanja i jeli to kugla ili grah[wink]

trend je je jasan, kliženje u najboljem slucaju stagnacija do nadaljnog, Posle GI dobre firme gore, i to je to..[proud]

@alien
prognozirao sam Crobex iznad 5000 bodova danas, a rast od 5% dnevno nikad u životu nisam prognozirao jel to graniči s glupošću ili posjedovanjem određenih informacija.
uostalom još uvijek je moguće da završi iznad 5000 bodova, takvih je obrata bilo u zadnje vrijeme.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Mislim da je to sa mandatarom već uračunato 🙂 , rast polovicom prvog! … do tada manje poklona više dionica.

Cookie Monster


Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue]

Samo se bojim da su još veći naivci oni koji očekuju rast sredinom prvog mjeseca.
Rekao bi da oporavak i rast u 2008 pocinje tek u petom mjesecu i trajat ce do 12. mjeseca.
Do tad cemo se crvenit.


Alien: ” Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue] ” Samo se bojim da su još veći naivci oni koji očekuju rast sredinom prvog mjeseca. Rekao bi da oporavak i rast u 2008 pocinje tek u petom mjesecu i trajat ce do 12. mjeseca. Do tad cemo se crvenit.

imaš li objašnjenje ? … ne kužim ovo trajat će do 12 mjeseca?

Cookie Monster


Alien: ” Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue] ” Samo se bojim da su još veći naivci oni koji očekuju rast sredinom prvog mjeseca. Rekao bi da oporavak i rast u 2008 pocinje tek u petom mjesecu i trajat ce do 12. mjeseca. Do tad cemo se crvenit.

Zašto se bojiš?

Alien:

Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue]

Samo se bojim da su još veći naivci oni koji očekuju rast sredinom prvog mjeseca.
Rekao bi da oporavak i rast u 2008 pocinje tek u petom mjesecu i trajat ce do 12. mjeseca.
Do tad cemo se crvenit.

odakle ti ovo ?
a zašto ne u 4. ?!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

da li netko može analizirati utjecaj formiranja Vlada RH i cijena dionica na tržištu kapitala.
Ovo ako mogu samo stručnjaci iz tabora HDZ-a i oni koji su glasovali za njih.
Molim ne brisati jer ozbiljno mislim, i što nas čeka u bliskoj budućnosti do 15.1.2008. godine.

dan je pametniji od noći


Alien: ” Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue] ” Samo se bojim da su još veći naivci oni koji očekuju rast sredinom prvog mjeseca. Rekao bi da oporavak i rast u 2008 pocinje tek u petom mjesecu i trajat ce do 12. mjeseca. Do tad cemo se crvenit.

uvakvu prognozu možeš dati jedino ako posjeduješ telepatske sposobnosti tj. ako si baba vračara.
nitko drugi na svijetu ovako nešto sa sigurnošću ne može izjaviti stoga okani se ovakvih glupih izjava.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

dobro jutro[yawn],ja iz nocne i probudim se pa ajd mal da pogledam sto ima kad ono mogu ici dalje spavat[smiley].Odem na business kad tam analiticari kao procjenjuju mandatar rijesen,kriv je zerp.Sto ce biti sljedece,da Milanovic nije promjenio gace pa zato padamo[wink].Gluposti,ajd ode ja do rucka jos malo ubit oko,laku noc[yawn]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close