Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dam se kladiti da Sanader nije dobio mandat da bi bio potop na burzi. Pošto je dobio trebala bi biti euforija. Ali naravno mali se ugledaju u fondove koji taktiziraju i nitko ne kupuje. Očito nitko od njih nije pročitao nijednu knjigu o dionicama. A u knjizi je prvo pravilo da se razmišlja svojom glavom a ne glavom fond menadžera i sličnih. Odoh ja rađe u grad nego da gledam ovu sprdačinu na ekranu.


prvo su pustili da se kupi a sada cijene padaju, već viđen scenarij, ne razumijem ove koji su pojurili ujutro, bilo je naznaka da se manipulira kupnjom i prodajom

ajde na pravi se sada general poslije bitke. većina nas je očekivala rast danas ujutro što možeš provjeriti po jučerašnjim postovima.[angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Osim euforije, moraju i fundameneti slijediti rast/pad, zato stalno zazivanje euforije neće nikome pomoći.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ajde na pravi se sada general poslije bitke. većina nas je očekivala rast danas ujutro što možeš provjeriti po jučerašnjim postovima.[angry]

lako je, ali kada je nešto očito onda je to tako. Nemam se što praviti, zbrojio dva i dva i vidio kako pumpaju jednu, neću je imenovati. [embarass]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Preporučio sam oprez jučer,pogledajte samo stanje na svjetskim burzama potpun potop najvjerojatnije zbog najave recesije u SDA.

Bitno da su neki naivci danas prognozirali crobexu +5% [tongue]

svakako je izostala euforija, i bez obzira sto sam je priželjkivao, i nadao se dobrom utapanju, drago mi je sto smo još blago rezervirani[proud]vidit ce mo sta ce bit do kraja dana[huh]


Dam se kladiti da Sanader nije dobio mandat da bi bio potop na burzi. Pošto je dobio trebala bi biti euforija. Ali naravno mali se ugledaju u fondove koji taktiziraju i nitko ne kupuje.

i s ovim se slažem u potpunosti[angry] [tongue]

Moderatora treba zabranit!!!

Svaki pametan investitor vidi da su dionice po neviđenom diskontu a trenutno stanje je igra fondova. doviđenja do sutra![bye]

lako je sad govoriti, jucer su svi trubili kako ce danas bit loodilo od rasta pa eto…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Svaki pametan investitor vidi da su dionice po neviđenom diskontu a trenutno stanje je igra fondova. doviđenja do sutra![bye]

[sealed][sealed][sealed][sealed][sealed][sealed]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Nisam siguran, da cemo znacajno rasti iduci tjedan, možda na pocetku tjedna malko, ali ozbiljan rast bi mogao poceti tek u iscekivanju GI u pocetku 2008. IMHO i nije neka vijest, da je Sanader dobio mandat, pa to je bilo ocekivano. Druge godine znacajno ulogo ce igrati fundamenti, treba ce biti dosta pažljiviji kod odabira dionica.. Osobno preferiram energtiko, prehrano, brodare i neke građevinare..[thumbsup]

Volim, kad sam u pravu…[proud]

@optimist
S dužnim poštovanjem ne vidim gdje ste to u pravu nakon pola sata trgovanja i jeli to kugla ili grah[wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close