Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Novoj kažu da je gotovo, da Sanader formira vladu. Ovo pišem zbog supera 24 pošto nema televizor.[bye]

[smiley][smiley][smiley]

ima kilu zlata … to bi mu trebalo biti dovoljno za plazmu i još mu ostane za podebeli lanac oko vrata.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

baš me zanima kolko politička stabilnost nije već uračunata u trenutne cijene! [rolleyes]

ako nije ode crobex u ponedjeljak na 6000 [thumbsup]

p.s. ovo se zove sarkazam! [cool]


baš me zanima kolko politička stabilnost nije već uračunata u trenutne cijene! [rolleyes] ako nije ode crobex u ponedjeljak na 6000 [thumbsup] p.s. ovo se zove sarkazam! [cool]

Ma mora tu nešto biti. Dobili mandatara, a i kraj godine je. Ja sam optimista.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


baš me zanima kolko politička stabilnost nije već uračunata u trenutne cijene! [rolleyes] ako nije ode crobex u ponedjeljak na 6000 [thumbsup] p.s. ovo se zove sarkazam! [cool]

Naravno da je sve već uračunato. Dobit ćemo mandatara i Crobex u minusu.

navodno HTV Izvanredne Vijesti 18.30. Vijest Sanader mandatar


[smiley][smiley][smiley]

ima kilu zlata … to bi mu trebalo biti dovoljno za plazmu i još mu ostane za podebeli lanac oko vrata.


preferiram LCD.. kilu zlata nemam ja neg cura moja [smiley]

p.s. hvala tenkista.. imam ja TV al nemam HRT,a i RTL je malo drugaciji [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Gotovo, Sanader je mandatar!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

IDEMO DALJE! I MOJA BRAĆA DIONIČARI TAKOĐER!!!

Sad ćemo čekati da sanader složi vladu … pa ćemo onda čekati reakcije na ZERP pa onda opet nešto treće. Mislim da je sve ovo samo traženje razloga ovakvog stanja na tržištu. Nisam pametan [undecid]

yx


Sad ćemo čekati da sanader složi vladu … pa ćemo onda čekati reakcije na ZERP pa onda opet nešto treće. Mislim da je sve ovo samo traženje razloga ovakvog stanja na tržištu. Nisam pametan [undecid]

upravo tak to su sve gluposti,razlog uvijek mozes naci za pad i rast.Treba se brinut kolko ce firme zaraditi i imati dobiti,kolko su realni fundamenti i tak.Ovo ostalo su sve gluposti[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close