Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

isprika Mark1 i svima zbog sitnicarenja oko gramatike/ hrvatskog izricaja
dosadno na HR burzi pa onda se bavim glupostima
[yawn]
bolje da nisam ni palio kompjutor danas, dosada ziva

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!



kak tak malo a sve mi se na investoru crveni[huh].Inace ide u Osijek na TB i muski ce da voze off road a zene ce da jasu konje[thumbsup]

Hm, mozda je neka greda sa racunanjem promjene na OMX sustavu? Bilo je nesto, ta promjena je u odnosu na prosjecnu cijenu, ne zavrsnu. CROBEX se valjda racuna sa zavrsnom.

btw, ne zaboravi dati zeni kompliment kad ju pokupis sa frizure. Ja se uvjek tu nasanjkam…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


tenkista: ” deimos: ” tenkista: ” Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza. ” Crobex: 4927.83 Promjena: -0.56% ” Nadam se barem nuli do 16 sati. ” Hebemu, koja inflacija optimizma… Sad je i nula dobra, takvo vrijeme doslo.

zalosno, al istinito[censored][bye]

Moderatora treba zabranit!!!

e, kolega wiking … off-road za muške i jahanje za žene … nc nc, i to po ovom kijametu.

na JDPL kupci popustili, pokupili prodaju i uništili cjelodnevno čekanje. ode dan uzalud.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


isprika Mark1 i svima zbog sitnicarenja oko gramatike/ hrvatskog izricaja
dosadno na HR burzi pa onda se bavim glupostima
[yawn]
bolje da nisam ni palio kompjutor danas, dosada ziva

Prihvaćam i uzvraćam na isti način. Pozdrav.

Bas sam se nado da bi danas moglo nesto bit, ali nista cijeli tjedan, ni vrit ni mimo………. Pozdrav, i odmorite oci od monitora ……[cool]


Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza.

probaj na>

A Guide for Stock Trading

Izgleda da su fond menadžeri pročitali što sam napisao da će na kraju dana lupiti po asku i baš zato sada neće. Bolje da sam šutio. U ponedjeljak ću šutjeti pa bu možda bolje.[undecid]


Izgleda da su fond menadžeri pročitali što sam napisao da će na kraju dana lupiti po asku i baš zato sada neće. Bolje da sam šutio. U ponedjeljak ću šutjeti pa bu možda bolje.[undecid]

uz dužno poštovanje kolega, češća šutnja bi bila najbolja za sve[thumbsup]pa i za cijenu nekih dionica

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


isprika Mark1 i svima zbog sitnicarenja oko gramatike/ hrvatskog izricaja dosadno na HR burzi pa onda se bavim glupostima [yawn] bolje da nisam ni palio kompjutor danas, dosada ziva

Ma sve 5. Svima nam je dosadno. Biće bolje u ponedjeljak. Ugodan vikend SVIMA.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

gdje su nestali onih horror 29 komada CO-a sa “table” PD-a ?

Sit iškekivanja vijesti o formiranju vlade,ZERP-u,kosovu,dokap. luke ploće….
Neću palit pc do 2008 jer mi je malo puno ovoga mrcvarenja.[angry]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

New Report

Close