Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još 15 minuta.

Daj pročitaj privatne poruke.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

rucam,odem po dragu,odvezem je frizeru(sutra ide na tim bilding)[smiley][smiley] ,vratim se kad ono sve isto ko i kad sam otisao skup sa mojim nalogom.Jel to burza radi ili ne radi[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


rucam,odem po dragu,odvezem je frizeru(sutra ide na tim bilding)[smiley][smiley] ,vratim se kad ono sve isto ko i kad sam otisao skup sa mojim nalogom.Jel to burza radi ili ne radi[angry]

Butiga je otvorena, medjutim, klijenti slabo dolaze…

Hm, na frizuru kazes… Gdje ide, kajak na divljim vodama? Ja bi bio sumnjicav prema tome. [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza.


mark1: ” tenkista: ” Još 15 minuta. ” Do čega , niskog starta?? ” Do 3 sata, dolazi mi baka s posla. Obećala mi čokoladu.

Tenkista,svaka cast.[proud]Nasmija sam se od srca.[thumbsup]


Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza.

Crobex: 4927.83 Promjena: -0.56%

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tenkista:

Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza.

Crobex: 4927.83 Promjena: -0.56%

kak tak malo a sve mi se na investoru crveni[huh].Inace ide u Osijek na TB i muski ce da voze off road a zene ce da jasu konje[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


rucam,odem po dragu,odvezem je frizeru(sutra ide na tim bilding)[smiley][smiley] ,vratim se kad ono sve isto ko i kad sam otisao skup sa mojim nalogom.Jel to burza radi ili ne radi[angry]

sad odmah nađi drugu dok je ova na team buildingu da se možeš hvaliti na forumu kako si cool[cool]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


wiking:

rucam,odem po dragu,odvezem je frizeru(sutra ide na tim bilding)[smiley][smiley] ,vratim se kad ono sve isto ko i kad sam otisao skup sa mojim nalogom.Jel to burza radi ili ne radi[angry]

Butiga je otvorena, medjutim, klijenti slabo dolaze…
Hm, na frizuru kazes… Gdje ide, kajak na divljim vodama? [tongue]

možda jahanje? za to isto treba frizura [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

tenkista:

Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza.

Crobex: 4927.83 Promjena: -0.56%

Nadam se barem nuli do 16 sati.

ako ne u 16.00 u 18:25 će sigurno biti na nuli[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

deimos:

tenkista:

Jer i vama bloomberg šteka? Tamo inače pratim kretanje Crobexa ali danas nešto zeza.

Crobex: 4927.83 Promjena: -0.56%

Nadam se barem nuli do 16 sati.

Hebemu, koja inflacija optimizma… Sad je i nula dobra, takvo vrijeme doslo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close