Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


učestvovanje je srpska riječ. učešće bi moglo proći pod hrvatsko, ali vrlo teško.

I šta sad……….

Fino sam uzeo dekicu za zimski san [yawn], a na JDPL će biti uskoro da nema niti jedne transakcije punih 4 sata. Dobro je procijenio Blueman da je veliki nalog na bidu vjerovatno od onog koji prodaje pa zeli da ga manji preskaču. [undecid]

cayman006:

učestvovanje je srpska riječ. učešće bi moglo proći pod hrvatsko, ali vrlo teško.

I šta sad……….

Mislim da ce sad jezicna policija izaci na uvidjaj… Nakon toga slijedi prijava drzavnom odvjetnistvu, koje ce prosljedit prijavu prekrsajnom sudu. [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Još 15 minuta.


mark1: ” cayman006: ” učestvovanje je srpska riječ. učešće bi moglo proći pod hrvatsko, ali vrlo teško. ” I šta sad………. ” Mislim da ce sad jezicna policija izaci na uvidjaj… Nakon toga slijedi prijava drzavnom odvjetnistvu, koje ce prosljedit prijavu prekrsajnom sudu. [tongue]

Očevid, kolega. Očevid.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Još 15 minuta.

Do čega , niskog starta??


Očevid, kolega. Očevid.

Uf, fck… Jel zna netko dobrog odvjetnika? [undecid]


@tenkista

15 min do cega?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tenkista:

Još 15 minuta.

Do čega , niskog starta??

Do 3 sata, dolazi mi baka s posla. Obećala mi čokoladu.

deimos:

mark1: ” cayman006: ” učestvovanje je srpska riječ. učešće bi moglo proći pod hrvatsko, ali vrlo teško. ” I šta sad………. ” Mislim da ce sad jezicna policija izaci na uvidjaj… Nakon toga slijedi prijava drzavnom odvjetnistvu, koje ce prosljedit prijavu prekrsajnom sudu. [tongue]

Očevid, kolega. Očevid.

Kojem mora bit nazočan Vjeko kao predstavnik PD-a.

mark1:

tenkista:

Još 15 minuta.

Do čega , niskog starta??

Do 3 sata, dolazi mi baka s posla. Obećala mi čokoladu.


[smiley][smiley][smiley][smiley][thumbsup]

do novog poskupljenja mlijeka, eto do čega[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Koja obamrlost.Svi samo hiberniraju.
Vrijeme je da trener zove time-out ili da sudac pozove kapetane timova i kaže im da igraju ili će prekinuti utakmicu.

New Report

Close