Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ucestvuje??? daj prevedi to na hrvatski please!

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Izgleda da stvarno dosta igrača prati cabaret s foteljama , kao de se može dogoditi iznenađenje.
I tamo neki plasiraju vijesti da si dignu cijenu , a drugi plasiraju druge da je spuste.
Burza se proširila na Banske dvore i Pantovčak – imamo nekoliko javnih i puno više tajnih ponuda.

Počele se lagano dizati kupnje na dionicama koje pratim.


ucestvuje??? daj prevedi to na hrvatski please!

Izgleda da ti nisi nikad bija učesnik nekog događanja , stvarno mi je žao……….


Seljo: ” ucestvuje??? daj prevedi to na hrvatski please! ” Izgleda da ti nisi nikad bija učesnik nekog događanja , stvarno mi je žao……….

Ali je zato dizao kredit sa 10% učešća. Ili je sudjelovao?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kad se seljo već zapeo on piše ovako: “…. na cemu baziras taj “osjecaj”[tongue]

I šta ćemo sad seljo tvoje u redu , a moje nije ……….

Seljo i Alabama otvorite novu temu lektorskog uređivanja postova imaćete puno više primjera nego moju jednu rič.

I na burzi i na forumu se primjeti pauza za ručak[thumbsup]


Seljo i Alabama otvorite novu temu lektorskog uređivanja postova imaćete puno više primjera nego moju jednu rič.

Kaj ne vidiš da držim tvoju stranu. I učestvovanje i sudjelovanje su Hrvatske riječi. Na idućem učestvovanju u Kašteletu ću ti sve objasniti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Malo me iznervira seljo , sorry alabama………

učestvovanje je srpska riječ. učešće bi moglo proći pod hrvatsko, ali vrlo teško.

New Report

Close