Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opa šta se događa sa HT-om. Iskrcavanje. Pa sad 4000 komada na kupnji.

Najzanimljivija mi je dionica Eig. Najviše pala i još pada dok se druge oporavljaju a ima najviše potencijala u 2008 g. plakat će prodavači. Spremit ću ovaj post i iduće godine ga u zgodnom trenutku pustiti.[cry]

Sad smo od 10:38:19 do 10:41:17 imali skoro 3 minute bez transakcije [wink]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Da li ćemo moći pisati dionice triglav osiguranja? Ili barem mi koji imamo osiguran auto kod njih 25 godina?

CROS,-14,98% blokiran[sealed]

A šta se dešava sa CROS zna li tko.

Ma netko samo izvlači debeli profit, što bi drugo bilo… ali po principu “take your money and RUN!” [tongue]
Dionica je bila precijenjena enivej…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ma netko samo izvlači debeli profit, što bi drugo bilo… ali po principu “take your money and RUN!” [tongue]
Dionica je bila precijenjena enivej…

Hm, bojim se i pomisliti kako bi izgledalo kad bi krenula agresivnija prodaja i na ostalim dionicama[tongue]

jel mi zan netko objasnit zasto se ovo desili sa CROS-om [huh][undecid]

Moderatora treba zabranit!!!


jel mi zan netko objasnit zasto se ovo desili sa CROS-om [huh][undecid]

možda vojković opet radi neka sr…a[wink],il tuče ženu il se raskalašio opet[thumbsup]

Ne diraj mi Vojkovica.
Mozda je promijenio ime u Hrvoje Brahmaputra Svamidji te zarobio sve kolege u Miramarskoj te sada zajedno svi ohmaju uz zvukove Jog Nidra vol3.-Soul Experience, te je jedan nakkon toga zakljucio da su dionice zlo zapadnog svijete te je prodao sve sto je imao…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

bosanac:

jel mi zan netko objasnit zasto se ovo desili sa CROS-om [huh][undecid]

možda vojković opet radi neka sr…a[wink],il tuče ženu il se raskalašio opet[thumbsup]


[thumbsup][thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close