Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Adris skupio čak četvrtinu prometa[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/adris-skupio-cak-cetvrtinu-prometa,4246.html

[color=blue]Najveće središnje banke svijeta uskaču u pomoć financijskom tržištu[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/banke/najvece-sredisnje-banke-svijeta-uskacu-u-pomoc-financijskom-trzistu,4206.html


Na više dionica su fondovi sa većim količinama na asku i vrše priticak na cijenu dionice na dolje.

stiscu kupnju da prija objave vlade sto nize udu u nutra

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

– 0.39%

Posejdone, naoštrila sam britvu!
Kako mi se čini… ideš uskoro na brijanje i šišanje!
Posejdone… IGH pada!!
A znaš šta smo se dogovorili u tom sluuuuučaju! [cool]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Crobex: 4964.12 Promjena: -0.42%

još ćemo izdržati 3 tjedna s ovakvim mrcvarenjem,a onda očekujem postepeni rast do izlaska FI za 2007. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Nešto se događa ?
Kod nekih 25 dionica koje pratim na pbz investoru u zadnjih desetak minuta sve pocrvenilo [undecid]


Posejdone, naoštrila sam britvu! Kako mi se čini… ideš uskoro na brijanje i šišanje! Posejdone… IGH pada!! A znaš šta smo se dogovorili u tom sluuuuučaju! [cool]

Oho posejdone, britva je oštra, tko zna dokle će stići!


Nešto se događa ?
Kod nekih 25 dionica koje pratim na pbz investoru u zadnjih desetak minuta sve pocrvenilo [undecid]

to ti je vjerojatno neki bug!

pa sve u svijetu zeleno za poludit, blagostanje i ludilo vlada!

a kod nas optimizam do bola, samo da više dođe taj siječanj, vlada i ostalo!

nema razloga za nikakvo crvenilo, mora da je bug! [cool]

Nema iskrcavanja na turistima.

ATPL se čini spremna za zaron. kupnja se povukla, pa ak se sad prodavači unervoze ….

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Izgleda da su dionice skupe ili nesigurne. Dosta jak ulaz u obveznice pred kraj dana.

No respect

New Report

Close