Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pritisci na svim dionicama na prodaji koje pratim. KOEI, JDPL, HT …..
Ni KOEI se neda rast iznad 1130 kuna tu je jak otpor.

ma to ti sve mali paničari i drhtave ručice prodaju… [rolleyes]


Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn.

Eto ti 43 kom @ 2000. Lupaj!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Fondovi miruju očito. Da li je to zatišju pred buru ili slobodno možemo odspavati jedan zimski san??

ma čopio ga sindrom kad nema žao mu što nema, a kad dođe nećeš lupit jer pitaš se zašto je došlo! [thumbsup]

HT bez transakcije već 13 minuta. Bit će da je malima dojadilo izlaziti ili čekaju malo veću stepenicu.[thumbsup]


Widra: ” Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn. ” evo stoji na toj razini pa nitko neće[wink],šta sad kolega? nema hrabrosti?[proud]

Što ti ne vidiš dobro.


ma čopio ga sindrom kad nema žao mu što nema, a kad dođe nećeš lupit jer pitaš se zašto je došlo! [thumbsup]

kak da lupa kad ih je on stavio.. pa da mu samodol dodje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Crveni se po burzama okolo na sve strane.

primjetih, al već je tragikomično o tome s obzirom na vladajući optimizam! [rolleyes]

crveni se i kod nas. i mi smo u toku sa svjeckim zbivanjima. [yawn]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

varazdinec:

Widra: ” Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn. ” evo stoji na toj razini pa nitko neće[wink],šta sad kolega? nema hrabrosti?[proud]

Što ti ne vidiš dobro.

neznam što bi to trebali značiti,ali moj vid je ok,jedino što me ne zanima FRNK,a koliko vidim ni Vas
[thumbsup][tongue] ili ste tanki s kapitalom

Kupnja – FRNK-R-A
10 1.990,16
1 1.990,15
3 1.951,00
5 1.950,00
5 1.912,01

Prodaja – FRNK-R-A
25 2.000,00
5 2.089,00
2 2.090,00
25 2.097,99
129 2.100,00
[wink]

je a promet je ko kad Todoric ide kupit sibice[smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close