Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cini mi se da ce opet biti ista prica na JDPL. Jadno dizanje cijene sa DVIJE dionice, a sad jos cekamo samo one velike naloge. 729,90 2 10:04:00 725,00 29 10:02:41

Stiže na 727,99 oko 400 komada[rolleyes]


Alien: ” Ovo sa ZERP-om jos nije nis koliko ce nas ova “nova” vlast kostati. ” Da,SDP bi bio bolji .Shvati da je to sve isto,boli me za ZERP ku…

možda je sve to isto
ali ako na ZERP gledaš tako stvarno si ograničen

Na ARNT smo u plusu 5 % na 7 trgovanih dionica.[tongue]

tenkista:

Krenulo mlitavo, jako mlitavo.[cry]

uvijek je suprotno nego što svi očekuju, tek kad počnemo prodavati u panici, onda će krenuti akcija

Ja mogu samo paničariti kod kupnje. Kod prodaje nikad.[cool]

Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn.


Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn.

Bez nervoze, bit će ga još. Samo strpljivo.


Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn.

Evo ima, pa udaraj [proud]


Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn.

Hvala


sakai: ” cini mi se da ce opet biti ista prica na JDPL. Jadno dizanje cijene sa DVIJE dionice, a sad jos cekamo samo one velike naloge. 729,90 2 10:04:00 725,00 29 10:02:41 ” Stiže na 727,99 oko 400 komada[rolleyes]

i novih 500 komada na 720 kuna, pa koliko ovi imaju više municije. Strašno.

Pritisci na svim dionicama na prodaji koje pratim. KOEI, JDPL, HT …..
Ni KOEI se neda rast iznad 1130 kuna tu je jak otpor.

nije strasno. Strasno je to sto “mali” jos nisu nista naucili nego i dalje kupuju po trenutno “velikoj” cijeni. Umjesto da ce povuku na 700… nekima stvarno treba zabraniti da se bave dionicama[tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Protestiram. Zašto više nema Francka na 2000 kn.

evo stoji na toj razini pa nitko neće[wink],šta sad kolega? nema hrabrosti?[proud]

New Report

Close