Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivanr:

Gaće smo skinuli onoga dana kad je Ante završio u Haag-u. Zar ste mislili da će sa ZERP-om biti drugačije?

Ante je sasvim slucajno zavrsio u Haagu.
Premijer stovani s tim nema veze kao [undecid]


to želišsebe uvjeriti![censored]

dan je pametniji od noći

osnujte stranku forumaša ,evo kratica bi Vam bila SF[wink]

HDZ-GOTOVO JE IMAMO VLADU!!!!!!!!http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cdaea096-f52d-4b89-98ed-18ee75cb54a7


Ovo sa ZERP-om jos nije nis koliko ce nas ova “nova” vlast kostati.

Da,SDP bi bio bolji .Shvati da je to sve isto,boli me za ZERP ku…

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


tork: ” ivanr: ” Gaće smo skinuli onoga dana kad je Ante završio u Haag-u. Zar ste mislili da će sa ZERP-om biti drugačije? ” Ante je sasvim slucajno zavrsio u Haagu. Premijer stovani s tim nema veze kao [undecid] ” to želišsebe uvjeriti![censored]

Procitaj opet moj post.
KAO je kljucna rijec.

Mea parvitas.

počelo udarnički ,nigdje nikoga. [undecid]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Krenulo mlitavo, jako mlitavo.[cry]


Krenulo mlitavo, jako mlitavo.[cry]

kako mlitavo ošlo 497 komada ht-a u šusu. [cry]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

cini mi se da ce opet biti ista prica na JDPL. Jadno dizanje cijene sa DVIJE dionice, a sad jos cekamo samo one velike naloge.

729,90 2 10:04:00
725,00 29 10:02:41

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

kako sam več jedanput napisao do sredine siječnja zaboravite na burzu.svaki dan će biti sličan prošlima.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Krenulo mlitavo, jako mlitavo.[cry]

uvijek je suprotno nego što svi očekuju, tek kad počnemo prodavati u panici, onda će krenuti akcija

PBZ,mali izgrickali ponudu po 1750,00[smiley]

New Report

Close