Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto sto se desi kad nema prave desnice…nema ni tko galamiti na beskicmenjake za ZERP.
Skoro mi dodje da napisem u potpis za ZERP spremni![pray][angry]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Eto sto se desi kad nema prave desnice…nema ni tko galamiti na beskicmenjake za ZERP.
Skoro mi dodje da napisem u potpis za ZERP spremni![pray][angry]

Mislim da ćemo biti spremni za skinuti gaće…nažalost

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Mislim da bi ZERP trenutno na referendumu bio prihvaćen aklamacijom, ne zbog same svrsishodnosti, nego zbog principa, ponosa i časti. Bez obzira na “ljevicu, desnicu, centralno…”.

No respect


Gaće smo skinuli onoga dana kad je Ante završio u Haag-u. Zar ste mislili da će sa ZERP-om biti drugačije?

Ante je sasvim slucajno zavrsio u Haagu.
Premijer stovani s tim nema veze kao [undecid]

Mea parvitas.


Mislim da bi ZERP trenutno na referendumu bio prihvaćen aklamacijom, ne zbog same svrsishodnosti, nego zbog principa, ponosa i časti. Bez obzira na “ljevicu, desnicu, centralno…”.

Da, iz vaseg se posta kolega vidi tko jedino nema casti, principa i ponosa.
[angry]
Nazalost, građani nemaju vise ni volje dignuti glas.
Gdje su sada svi oni koji su recimo organizirali bunt protiv ukidanja radija 101.[sad]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


ivanr: ” Gaće smo skinuli onoga dana kad je Ante završio u Haag-u. Zar ste mislili da će sa ZERP-om biti drugačije? ” Ante je sasvim slucajno zavrsio u Haagu. Premijer stovani s tim nema veze kao [undecid]

Da smo barem to naplatili…ajde…rekao bi…nemaju casti, ali barem imaju racunicu…ali ovako…strasno![bye]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Potpuno podržavam kolege koje su za ZERP,jednom i mi moramo pokazati čvrstinu svog stava u obrani nacionalnih interesa,a i bolje će nas cijeniti..Što se tiče ulaska u EU,više je njima u interesu da iđemo nego nama.Ako ništa onda zbog nekretnina na Jadranu koje će moći kupovati i naših izvora vode koja će u budućnosti biti skuplja nego nafta.

Jutarnji list

Glas naroda
Predlažem da ZERP primijenimo na danske, norveške i islandske ribare jer oni uništavaju Jadran.
————————
Željko, Zagreb

No respect


Jutarnji list Glas naroda Predlažem da ZERP primijenimo na danske, norveške i islandske ribare jer oni uništavaju Jadran. ———————— Željko, Zagreb

e tek Japanci, Kinezi i Filipinci. odmah ZERP primjeniti na njih.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ovo sa ZERP-om jos nije nis koliko ce nas ova “nova” vlast kostati.

Ne razumijem, ja mislio da su svi ovdje “lijevi” a kad ono sad svaki drugi post.. koliko ce nas nova vlast kostati i sl.

Mea parvitas.

Ipak predlažem da se rasprava o ZERP-u i ostalim plitičkim pitanjima premjesti na za to već otvorenu temu:”Utjecaj politike…..”

New Report

Close