Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O ne!!!
Vaš link


O ne!!!
Vaš link

ma onog tipa koji je u državnoj upravi zadužen za popis birača treba za jaj.a i na prvo drvo! taj tip je nesposoban i nezainteresiran za išta osim svoje pozicije i plaće. ne mogu se sjetiti kako se zove, ali kad god ga vidim mrak mi padne na oči.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

što ćemo sada[censored]

dan je pametniji od noći

Ma pročitajte zadnju rečenicu, nitko nije uložio žalbu i pojeo vuk magarca.


što ćemo sada[censored]

a ništa. idemo dalje.
izbori bi se mogli ponoviti jedino u slučaju da se netko žalio, budući da nije , do viđenja .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

neki idu dalje a mi kako mi se čini sve više dolje, dolje li dolje[cry]

dan je pametniji od noći

ma nećemo…

sve sami optimisti!

a kad ono tržište raste – u vrijeme međeda il bikonja? [rolleyes]


sve sami optimisti!

a kad ono tržište raste – u vrijeme međeda il bikonja? [rolleyes]

Hehe, baš tako
što ste se stisli ljudi, bit će sve dobro (sad bi svi htjeli bit špekulanti pa izlazit na vrhu vala a ulazit na dnu)
Ako ste u dionicama čuvajte ih i sve će doći na svoje, a ako mislite špekulirat pazite da se ne poskliznete[proud]
Sretno svima [thumbsup]


ma nećemo… sve sami optimisti! a kad ono tržište raste – u vrijeme međeda il bikonja? [rolleyes]

U siječnju 2008.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

slušam cnbc i kaže buffet zabrinut sam za sve, izgleda mi da je recesija neizbježna

a komentatori kažu da nikad nisu čuli od buffeta tako nešto negativno

al to sve nije bitno, jelda, nekima je cia dojavila da će tržište roknut, i to u siječnju! [rolleyes]

imam previše dionica da to ne bi volio, ali samo ukazujem na to da pretjeran optimizam je ako ništa glupost!

Neko čudno zaišje na dosta dionica koje pratim evo čak i na HT-u u 12 minuta samo 3 transakcije.[tongue]


slušam cnbc i kaže buffet zabrinut sam za sve, izgleda mi da je recesija neizbježna

a komentatori kažu da nikad nisu čuli od buffeta tako nešto negativno

al to sve nije bitno, jelda, nekima je cia dojavila da će tržište roknut, i to u siječnju! [rolleyes]

imam previše dionica da to ne bi volio, ali samo ukazujem na to da pretjeran optimizam je ako ništa glupost!

Buffett nikad nije u trenucima recesije i korekcije zabrinut nego je sretan.Tada on kupuje do iznemoglosti i poslje toga sljedi najteži dio posla samo čekat .[thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close