Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja bih odmah ukinuo taj ZERP, da to više riješimo. Ali bih na prvoj sjednici sabora proglasio puni gospodarski pojas (sad bi to lakše išlo jer je čak i SDP počeo odjednom podržavati ZERP, -koja ironija) kakav imaju većina normalnih morskih zemalja na svijetu, i što nam po međunarodnom pravu nedvojbeno pripada. Sve drugo su cirkusi. Pa makar izgubio pola portfelja[cool]


Danas pa do kraja tjedna bi trebali dobro potegnut prema gore, danas je objava sporazuma hdz,hss,hsls….![thumbsup]

Situacija bi se polako trebala vraćat u normalu tj. dionice bi trebale poćet rast, pa crobex je na nivou od 4,5 mjeseca ove godine, valjda u ovoj državi neko nakaj je i radio za to vrijeme……[cool]

Krivo. Oko 10% je manji. A 80% dionica je u prosjeku 30% slabije nego u 4, 5 mjesecu.

Koja bi bila svrha proglasit ZERP na 2 godine, pa kad uđemo u EU ionako onda vrijede zakoni I pravila EU….
Da ga je bilo za proglasit, trebalo ga je proglasiti prije 15 godina kad smo postali suverena država
Sada ZERP isključivo služi za političke igre i skupljanje političkih bodova, na žalost…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

upravo javljena vijest na Otvorenom.

HDZ i HSLS\HSS će popodne objaviti kako teku pregovori!


Koja bi bila svrha proglasit ZERP na 2 godine, pa kad uđemo u EU ionako onda vrijede zakoni I pravila EU….
Da ga je bilo za proglasit, trebalo ga je proglasiti prije 15 godina kad smo postali suverena država
Sada ZERP isključivo služi za političke igre i skupljanje političkih bodova, na žalost…

Tako je. Sad je kasno.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Koliki je Crobex?

Bio u minusu a INA ga digla na 0,08%

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Koliki je Crobex?

5005


luki007: ” Koja bi bila svrha proglasit ZERP na 2 godine, pa kad uđemo u EU ionako onda vrijede zakoni I pravila EU…. Da ga je bilo za proglasit, trebalo ga je proglasiti prije 15 godina kad smo postali suverena država Sada ZERP isključivo služi za političke igre i skupljanje političkih bodova, na žalost… ” Tako je. Sad je kasno.

slažem se sa većinom navoda ali volio bih dodat da ovo više služi kao stjecanje pregovaračke pozicije kako u segmentu ribarstva tako i u segmentu poljoprivrede a u konačnici sve je to politika[wink]

tenkista:
” Koliki je Crobex?

5005

s crtom ![cool]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Moje sve dionice u plusu a ovo zadnje što ja vidim Crobex u crvenom. Sve kontra nego jučer. Čudno neko izračunavanje Crobexa.

Šta je ovo sa monitorom? Pa, nećemo valjda svaki dan morati namještati tickere iznova?[angry]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close