Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moje je mišljenje da je potrebno moliti i samo moliti, molitva pomaže i liječi[pray]

Slazem se ali mi se isto tako cini da bi neki fondici mogli primiti “posljednju pomast” uz molitvu. [embarass]

skype - ivek1234

bit će fora kad prvi fond u rvata kihne ili ti ga rikne…

što će belaja nastat! [rolleyes]

Ivek123: E sada, bilo bi jako zanimljivo vidjeti tko je danas intervenirao. Mozda “koalicija” manjih fondova, mozda svi zajedno a mozda ocajnicki pokusaj promjene trenda nekog pojedinacnog fonda kojem je biti ili ne biti. 50-70 milja kuna nije bas neka lova ali vjerujem da je nekima u ovim trenucima velika kao kuca.

Ja se nekako ne mogu oteti dojmu da danas, a i cijeli 11. mjesec u ovome imaju prste mirovinci.[rolleyes]

Ja se nekako ne mogu oteti dojmu da danas, a i cijeli 11. mjesec u ovome imaju prste mirovinci.[rolleyes]

Naravno.[pray]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

na to i mene vuče, ali kako kupuju izvan prve kotacije kad nema još pravilnika od HANFE?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

S obzirom da mi je omjer cash-a i dionica 0/100% ovakvi dani vesele,samo da se nastavi….
Živo me interesira sutrašnji dan da vidimo jeli ovo danas usamljeni potez fonda(fondova) ili će se sutra
kupovina nastaviti.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Mislim da su se fondovi ovaj puta malo zaigrali !!!!!!!!!!!!!!!!!

super24:

ti drukas jer si u keshu[wink]

ja drukam da izađem van. istekla je više od godine dana u fondovima pa sad razmišljam da izađem van dok ne prođe ova frtutma oko kosova i zerpa. očekujem 2-3% sutra i prekosutra gore CROBEX, a onda kad se euforija stiša laganu stagnaciju do sredine siječnja.

ovo sa zerpom je gotova stvar
danas friški najavio da će biti modificiranja zerpa pa neće ni on glavom kroz zid
ljudi smo dogovorit ćemo se

Postanite Eu-robovi

amerika, azija, europa sve se crveni ko crveni vrazi[smiley][smiley]

dan je pametniji od noći


amerika, azija, europa sve se crveni ko crveni vrazi[smiley][smiley]

amerika, engleska i japanska bit će zemlja proleterska.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Danas pa do kraja tjedna bi trebali dobro potegnut prema gore, danas je objava sporazuma hdz,hss,hsls….![thumbsup]

Situacija bi se polako trebala vraćat u normalu tj. dionice bi trebale poćet rast, pa crobex je na nivou od 4,5 mjeseca ove godine, valjda u ovoj državi neko nakaj je i radio za to vrijeme……[cool]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jel oće više ta objava ili ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close