Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super24:

ti drukas jer si u keshu[wink]

ja drukam da izađem van. istekla je više od godine dana u fondovima pa sad razmišljam da izađem van dok ne prođe ova frtutma oko kosova i zerpa. očekujem 2-3% sutra i prekosutra gore CROBEX, a onda kad se euforija stiša laganu stagnaciju do sredine siječnja.

Nisam siguran da ce se isplatiti izici pa uci. Ja sam danas jos malo usao jer sam otprilike sada 50 posto u cashu. I moram priznati da sam se zaje….. sto nisam usao prije. Netko mi je bio napisao da sam do onog petka prije par tjedana trebao uci i bio je u pravu. Sada kada analiziram tocno je to bio trenutak. Svaka cast covjeku. Doduse izisao sam u pravom trenutku ali eto sjeb…. sam sa ulazom.

Nego, jos nitko nije odgovorio – koji je razlog ovakvog preokreta u zadnjih sat i pol. Nije da mi nisu sjeb…. koncepciju. [cry]

skype - ivek1234


Nego, jos nitko nije odgovorio – koji je razlog ovakvog preokreta u zadnjih sat i pol. Nije da mi nisu sjeb…. koncepciju. [cry]

osim sto su dionice pale, koji je drugi razlog ovakvog pada investicijskih fondova, tko je mogao povuci toliko cash-a?! E, sad se ti novci vracaju, samo netko drugi ih menadzerira, IMHO
[cool]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Čini se da tržište opet počinje lagano rasti.[thumbsup]


Nego, jos nitko nije odgovorio – koji je razlog ovakvog preokreta u zadnjih sat i pol. Nije da mi nisu sjeb…. koncepciju. [cry]

evo razloga zašto

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nego, jos nitko nije odgovorio – koji je razlog ovakvog preokreta u zadnjih sat i pol. Nije da mi nisu sjeb…. koncepciju. [cry]

Po taktici mene jako podsjeća na period kad su strane banke kupovale košarice.

vi kako hoćete ja sutra kupujem GRTC-R-A[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Netko mi je bio napisao da sam do onog petka prije par tjedana trebao uci i bio je u pravu. Sada kada analiziram tocno je to bio trenutak. Svaka cast covjeku. Doduse izisao sam u pravom trenutku ali eto sjeb…. sam sa ulazom.

Taj sam [wink]
No svatko griješi pa sam tako ja propustio izaći i onda sam u dionicama proživio onaj stresni horor [bye]
Ali zadovoljan sam, ono iskustvo je zlata vrijedilo – očeliči čovjek [thumbsup]

He, znam tko je savjetovao ulazak – Grangers – svaka cast (post ti nije objavljen dok ovo pisem) [thumbsup]

skype - ivek1234

Ocito je danas uvatila nervoza fondove pa su zadnja dva sata podigli prosijek na crobexu(+1,41).
Mogu oni komentirat za nedavnu korekciju da “nema problema”ali bogami ih je uvatila strka navodno je prosli mjesec povuceno iz fondova oko 5 milijardi kn,pa neka se oni prave da je sve pod kontrolom.To sta kazu da su oni zadovoljni sa prinosima za ovu godinu ,mislim da su to neutemeljene price jer uvijek je bila borba medju investitorima pa tako i njima tko ce imati veci prinos zato mislim da jos ima prostora u ovoj godini mada ne puno ali ima.

Nego i dalje razmisljam i prevratu i vidim jedino logicno rijesenje iako ce me neki vjerojatno popljuvati. Fondovi su poprilicno “krhkog” zdravlja i malo u panici te ne smiju dozvoliti da trziste pocne ponovno tonuti. Koliko sa par strana cujem, oni manji fondici su u poprilicnoj banani i nije im bas lako. Bankarskim fondovima isto ne cvijeta cvijece ali imaju ipak jacu logistiku. E sada, bilo bi jako zanimljivo vidjeti tko je danas intervenirao. Mozda “koalicija” manjih fondova, mozda svi zajedno a mozda ocajnicki pokusaj promjene trenda nekog pojedinacnog fonda kojem je biti ili ne biti. 50-70 milja kuna nije bas neka lova ali vjerujem da je nekima u ovim trenucima velika kao kuca. Biti ce zanimljivo gledati rasplet jer je trziste po meni prilicno “fragilno” i optereceno masom sitnih problema (vlada, zerp, blagdani, itd) koji svi zajedno dovode do ovoga sto se upravo dogadja. Mnogi su napisali da je polovica sijecnja moment kada se ocekuje preokret i ja se slazem iako treba uzeti navedene varijable u jednadzbu.

Misljenja? I please nemojte biti grubi – ovo je samo moje misljenje. [undecid]

skype - ivek1234

fed srezo kamate za .25

uočih razočaranja tamo! [rolleyes]

http://www.cnbc.com/id/22202682

moje je mišljenje da je potrebno moliti i samo moliti, molitva pomaže i liječi[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close