Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a dokle bi trebali ic KOEI i DLKV? 10 000? jel bi bilo dovoljno? il bi opet netko ‘stopao’?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nadam se da sutra sijedi nastavak, jer sam 100% u dionicama. [cool]

Koje je to lupanje po bidu bilo na kraju kod IGH i JDPL[smiley]


a dokle bi trebali ic KOEI i DLKV? 10 000? jel bi bilo dovoljno? il bi opet netko ‘stopao’?

KOEI bi trebao ici dok ja ne prodam. Za DLKV ne bi znao.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

O čemu pričaš? I IGH i JDPL su išli po asku na kraju

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nadam se da tak ko je kupovao je kupovao jer očekuje da će te dionice za godinu dana vrijediti 50% više, a ne da bi se istrpavao na 10% iznad kupnje … vidjet ćemo rekli su slijepci [pray]


O čemu pričaš? I IGH i JDPL su išli po asku na kraju

zvone se uzbudio i okrenuo stvari/

Jel’ pratio netko koliki je promet bio u zadnjih 1 sat ili 30 minuta

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Conan O’B: ” O čemu pričaš? I IGH i JDPL su išli po asku na kraju ” zvone se uzbudio i okrenuo stvari/ Jel’ pratio netko koliki je promet bio u zadnjih 1 sat ili 30 minuta

Nekih 40-50 mil možda……..

Nadam se dogovoru sutra, a onda dva dana divljanja gore i ja ode u cash poziciju u petak. Ostavljam samo HT jer je to jedina ozbiljna dionica koja će ostati na razini oko 350-360 ovaj tjedan.

ti drukas jer si u keshu[wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ti drukas jer si u keshu[wink]

ja drukam da izađem van. istekla je više od godine dana u fondovima pa sad razmišljam da izađem van dok ne prođe ova frtutma oko kosova i zerpa. očekujem 2-3% sutra i prekosutra gore CROBEX, a onda kad se euforija stiša laganu stagnaciju do sredine siječnja.


O čemu pričaš? I IGH i JDPL su išli po asku na kraju

a i mene ”lupilo” pa pričam gluposti – ne nisam prodavao [shocked]
jasno da po asku – to sam i slikovito priložio na dotičnim dionicama

New Report

Close