Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam u zemlji pa ako mi neka dobra dusa moze objasniti sto se pak sada dogadja. Mandat? Dogovorili se?

skype - ivek1234

crobex opet prevalio 5000 [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Nisam u zemlji pa ako mi neka dobra dusa moze objasniti sto se pak sada dogadja. Mandat? Dogovorili se?

ivek odavno.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Nisam u zemlji pa ako mi neka dobra dusa moze objasniti sto se pak sada dogadja. Mandat? Dogovorili se?

A ništa zadnjih uru vrimena trgovanje ka da će nestat dionica……….[thumbsup]


Nisam u zemlji pa ako mi neka dobra dusa moze objasniti sto se pak sada dogadja. Mandat? Dogovorili se?

To i nije neka vijest, jer znamo kako ce to zavrsit vec neko vrijeme. Ali dobro, neki mozda ocekuju sluzbeno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Hahahhaha transakcija 1 dionica INE i taman CROBEX završi preko 5,000 [cool]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

4 sec prije kraja trgovanja netko je kupnjom 2 dionice IGH prebacio Crobex preko 5.000 [smiley]

meni isto, zbog cega Crobex sad odjednom preko 5000???

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

sutra će tek biti prava akcija čini mi se, možda je procurila kakva vijest

Mislim da bi sutra moglo biti vatreno ako je ovo danas pred kraj dana bila uvertira.


Nisam u zemlji pa ako mi neka dobra dusa moze objasniti sto se pak sada dogadja. Mandat? Dogovorili se?

nisam ni ja ivek – a kad bum ne bu me ni interesiralo ! [wink]


Cak i JDOS. A KOEI nitko?

Stvarno zanimljivo na KOEI nitko da potegne valjda se boje ponovnog štopanja…….

New Report

Close