Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


wunderkind: ” mmstanic: ” Rezati će ih vjerovatno za 0,5 ili 0,75%,ne znam da bi to trebalo utjecati na nas ” al podivljat će tam cijene dionica pa uvijek i tu divljaju bar malo, ili ne! [rolleyes] no to je sve umjetno održavanje amera na životu, ni to ne može vječno… ” tako im i treba .cijeli život su plaćali litru goriva po 1,5 kn .kada bi ostatak svijeta raspolagao sa energijom ko ameri naftu bi potrošili za 10 godina.

rezat ce vjerojatno 0.25%, rezanje od 0.5% je manje vjerojatno, a od 0.75% nije moguce
preporucio bih ekipi koja zaziva slabljenje US ekonomije da paze sto zazivaju, jer US ekonomija je 25% svjetske ekonomije, kad Amerika kihne EU dobi prehladu, a kad EU dobi prehladu Hrvatska je u banani

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


preporucio bih ekipi koja zaziva slabljenje US ekonomije da paze sto zazivaju, jer US ekonomija je 25% svjetske ekonomije, kad Amerika kihne EU dobi prehladu, a kad EU dobi prehladu Hrvatska je u banani…..

……dobijemo panično galopirajući rak[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ja ne zazivam, no nažalost ne vidim kako je to moguće izbjeć!

u svakom slučaju ukoliko se ameri izvuku to će mi kao ekonomistu bit vrlo poučan primjer kako se to radi! [thumbsup]


ja ne zazivam, no nažalost ne vidim kako je to moguće izbjeć!

u svakom slučaju ukoliko se ameri izvuku to će mi kao ekonomistu bit vrlo poučan primjer kako se to radi! [thumbsup]

Gledaj i uci [wink]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ja ne zazivam, no nažalost ne vidim kako je to moguće izbjeć! u svakom slučaju ukoliko se ameri izvuku to će mi kao ekonomistu bit vrlo poučan primjer kako se to radi! [thumbsup]

oni ti se uvijek izvuku,vec se izvlace 100 godina
[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

CRAL -140%.

Nevjerojatna računica. kako nešto može biti u minusu 140%.


CRAL -140%.

Nevjerojatna računica. kako nešto može biti u minusu 140%.

jednostavno,posudio čovjek od kamatara i kupio CRAL[wink]

wunderkind:

ja ne zazivam, no nažalost ne vidim kako je to moguće izbjeć! u svakom slučaju ukoliko se ameri izvuku to će mi kao ekonomistu bit vrlo poučan primjer kako se to radi! [thumbsup]

oni ti se uvijek izvuku,vec se izvlace 100 godina
[thumbsup]

1929ta je bila prije 200 godina? [proud]

pa izvukli su se, ne? osim toga, mislim da je deimos mislio malo sire i da nije komentirao samo cijenu dionica na burzi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

evo nekom na ingri dopizd…. [smiley]

gledajte što to bi na INI-a što sam rekao jučer![smiley]

dan je pametniji od noći

Kakvo čišćenje!

Prvo INGR pa INA pa PODR [shocked] I evo nam Crobex na daily high

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close