Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliki nam je Crobexić?


Koliki nam je Crobexić?

+0,03%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

opet pospan dan .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

tenkista:

Koliki nam je Crobexić?

+0,03%

Ak se zarez pomakne za 2 mjesta udesno, ja zadovoljan. Ipak, to očekujem krajem tjedna.[cool]

tenkista nam je postao jako skroman [proud]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Pa šta je danas opet sa ovako sramežljivim prometom i padom cijena, izgleda da je članak o smanjenju novca u fondovima urodio plodom da se narod ponovno zabrine kako nema love i da naša burza ode u k….

tomato1, 11.12.2007. u 11:08
Pa šta je danas opet sa ovako sramežljivim prometom i padom cijena, izgleda da je članak o smanjenju novca u fondovima urodio plodom da se narod ponovno zabrine kako nema love i da naša burza ode u k….

narodu treba lova za Božić i skijanje[wink]

srbi nam lagano idu gore a puške se ciste i rat se sprema a mi nemamo vladu 5 dana i panika.
nismo mi slaveni, vjerojatnije smo došli iz Irana [proud]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

izgleda da je SDP na vlasti ili?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

najbolji savjet je zgasite kompove i radite nekaj pametnije
osim ako niste brokeri il fond manageri pa morate delat
tolko od mene komentar na (ne)trgovanja

Postanite Eu-robovi

Ljudi ja stvarno ne shvacam neke od vas… Vlada i formiranje vlasti nemaju nikakve veze sa stanjem na burzi danas.[shocked]
Fondovi imaju.[undecid]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

bravo torrente…

a ja potpisujem predaju koliko je dosadno i odo gledat neki film! [cool]

preporučam deathproof od tarantina kaj sam jučer gledo, nisam vjerovo koji lud scenarij! [thumbsup]

New Report

Close