Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U dnevniku su rekli da su neslužbeno doznali da je pao dogovor između HDZ i HSS/HSLS![tongue]

hvala na info, tnekista od nas koji nemamo dnevnik[thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


hvala na info, tnekista od nas koji nemamo dnevnik[thumbsup]

[smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley]

ja sam ozbiljno mislio[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


super24: ” hvala na info, tnekista od nas koji nemamo dnevnik[thumbsup] ” [smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley][smiley]

kolega je prenio informaciju nama koji radimo i nemamo Dnevnika
hvala Vam kolega tenkista jer smo svjedoci da Dnevnika kreira kretanja cijena na burzi.[yawn]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

a ja sa kesom na racunu, ma nemoze bolje[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

jesu propali pregovori ali znate koji ———————-gdje ce na veceru ili riba ili meso hahahahahahhahha a dogovor o koaliciji je zavrsen prija izbora hehehehehehehe imiam info


tenkista: ” valentine: ” tenkista: ” Opet štopanje na DLKV i Tisku a vijesti da ne mogu biti bolje. Sve u svemu lijepi diskont, kako i treba za Božić![proud] ” Možeš nabrojati te pozitivne vijesti za jedne i druge. ” Za DLKV preuzimanje TLM-a a za Tisak pročitaj članak u današnjem Biznisu. naravno, ti si u dionicama pa ćeš to tumačiti na svoj način.[cool] ” Za početak TLM znači samo probleme i velike investicije (opterećenja) za DLKV. Dugoročno će se to sigurno jako isplatiti, ako bude dobra uprava vodila stvari. Za TLM je to izvrsna vijest.

Za koliko je Dalekovod kupio TLM?
Za koliko ga može prodati?

Pinokio, za koliko je Todorić kupio Belje?[cool]


a ja sa kesom na racunu, ma nemoze bolje[thumbsup]

moze…….. sa kesom u dionicama [thumbsup]

ajd neka nisam pratio ali dobre vijesti daleko se cuju

tony:

tenkista: ” valentine: ” tenkista: ” Opet štopanje na DLKV i Tisku a vijesti da ne mogu biti bolje. Sve u svemu lijepi diskont, kako i treba za Božić![proud] ” Možeš nabrojati te pozitivne vijesti za jedne i druge. ” Za DLKV preuzimanje TLM-a a za Tisak pročitaj članak u današnjem Biznisu. naravno, ti si u dionicama pa ćeš to tumačiti na svoj način.[cool] ” Za početak TLM znači samo probleme i velike investicije (opterećenja) za DLKV. Dugoročno će se to sigurno jako isplatiti, ako bude dobra uprava vodila stvari. Za TLM je to izvrsna vijest.

Za koliko je Dalekovod kupio TLM?
Za koliko ga može prodati?

kupio ga je za 1 kn .neznam admine zašto mi brišeš post kada pišem istinu.naravno imaju obavezu ulaganja + zadržavanja radnika minimalno 3 godine.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

1,5 milja prometa, ništa skoro[undecid]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close