Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Reko bih da se ipak veci dio novaca povucenih iz fondova nece vratit direktno na trziste kapitala, nego eventualno u fondove. Vecina ljudi koja ima udjele u fondovima ne trzi direktno na burzi. Isto tako, veliki dio novca koji su ljudi izvadili iz carapa za HT se vratio u carapu.

ako se vrati u bilo koji oblik tržišta kapitala ,efekt strahovitog pada u 11. mjesecu bit će amortiziran odnosno umanjit će dugoročne posljedice.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

index u minusu,kad sam to predvidio prije 2 h bio sam brisan da ne širim paniku[wink]
-FIMA nastavlja iskrcaj na dosta dionica -BZJK u opasnom minusu,VIS u negativnoj blokadi,…

Kratkoročno negativno na situaciju na našem tržištu kapitala pored povlačenja novca iz fondova moglo bi utjecati i zatezanje odnosa sa EU zbog Zerpa,te neizvjesnost u vezi Kosove-republik.
S druge strane bi pak povoljno trebalo djelovati objavljivanje dr.Ive ze mandatara.
Sve u svemu situacija je za sad neizvjesna,koji će elementi odnijeti prevagu.
Isto tako je pitanje koliko fondovi imaju likvidnih sredstava za kupnju dionica i da li će se usuditi sad riskirati sa
trošenjem istih za dionice ili će se većinom opredjeliti na obranu stečenih pozicija

rekli bi slavonci napeto je kao špaga u džepu
il još bolja ne bojim se al me strah
ne mogu vjerovati koje se ovdje situacije razglabaju
hdz dobio izbore al tesko je to nekima priznati i podnijeti
kosovo zaista ne znam kako se moze ogledati na nas market
navodno je i bagdadska burza pala zadnjih dana a cuo sam i da na novom zelandu padaju dionice drvne industrije jer su donijeli neki zakon o održivom razvoju
ma dajte se ljudi malo uozbiljite

Postanite Eu-robovi

Kako to da na Belex ne utječe Kosovo a na nas utječe? Ne s….e više o Kosovu.

redovni promet malo manji od 48 M kuna. jadno!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Sve dionice koje imam, a navedene su u potpisu su danas bile crvene i rokale u minus..a sad gledam portfelj i narasao je za 1,3%[huh]
Ocito je danas bila relativno velika razlika između srednje i posljednje cijene na navedenim dionicama.
[yawn]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

fondovi jako rasprodaju na velikom broju dionica. meni se to ne sviđa, ali preživjet ćemo i to.[cool]


redovni promet malo manji od 48 M kuna. jadno!

ili ti opet ponestaje likvidnosti…

a što to znači neka odgovori neko drugi! [rolleyes]

TunaSalad:

redovni promet malo manji od 48 M kuna. jadno!

ili ti opet ponestaje likvidnosti…

a što to znači neka odgovori neko drugi! [rolleyes]

Roller Coaster again – maybe…… [undecid] Ma da mi finaliziramo domestic problems za ostalo cemo lako.

skype - ivek1234


Kako to da na Belex ne utječe Kosovo a na nas utječe? Ne s….e više o Kosovu.

Vrednost 2.342,34
Promena % 1,25 %
kolega niti ja ne kužim te Srbe, puške se iskopavaju a njihovo tržište raste,

mislio sam uletit u razdoblju,” puške u šoške” a vidim da su apsolutno nepredvidivi
koja tu analiza da se uzme u obzir?[embarass]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


fondovi jako rasprodaju na velikom broju dionica. meni se to ne sviđa, ali preživjet ćemo i to.[cool]

Meni se sviđa to jer ne prodaju dionice zato što bi bile precijenjene nego zato što im treba lova. Buffet je u tim situacijama kupovao![proud]

New Report

Close