Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

laser:

tužno je da svi ćekaju da se službeno objavi da je Sanader mandatar.nevjerne Tome.

Ma lizu rane fondovi. Cekaju da udjelnicari pocinu vracat lovu u fondove… [undecid]


treba puknuti 5% izlazne naknade pa nek vade ovce kako hoce.. nevjerojatno je da je u 10 mj. uplaceno 1,7 milijardi kuna, a u 11. povuceno.. nevjerojatno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

deimos:

laser:

tužno je da svi ćekaju da se službeno objavi da je Sanader mandatar.nevjerne Tome.

Ma lizu rane fondovi. Cekaju da udjelnicari pocinu vracat lovu u fondove… [undecid]

treba puknuti 5% izlazne naknade pa nek vade ovce kako hoce.. nevjerojatno je da je u 10 mj. uplaceno 1,7 milijardi kuna, a u 11. povuceno.. nevjerojatno..

Možda nisu u pitanju isti udjelničari[rolleyes]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


ove godine sam izašao iz fondova (2) i više se vjerovatno neću vraćati

Ja iz 3. Lovu prebacio na konto za dionice i vrebam iz zasjede [wink]


zvone101:

ove godine sam izašao iz fondova (2) i više se vjerovatno neću vraćati

a di si otišao s lovom iz fondova?

pridodao na račun brokerskih kuća – trebao sam još koji mjesec prije ili prošle godine ali …

Žalosno kako HT pada na ovako malim prometima


zvone101:

ove godine sam izašao iz fondova (2) i više se vjerovatno neću vraćati

Ja iz 3. Lovu prebacio na konto za dionice i vrebam iz zasjede [wink]

vidim, jednako razmišljamo pa sretno kolega [thumbsup]

Alien:

zvone101:

ove godine sam izašao iz fondova (2) i više se vjerovatno neću vraćati

Ja iz 3. Lovu prebacio na konto za dionice i vrebam iz zasjede [wink]

vidim, jednako razmišljamo pa sretno kolega [thumbsup]

Takodjer [thumbsup]

@zvone,

znači da je taj novac (a vjerojatno i velika većina sredstava bivših fondovskih udjeličara) ostao na domaćem tržištu kapitala. stoga no need to panic.
evo što kažu u Bankamagazinu:

Nakon nekoliko tjedana negativnog trenda prošli je tjedan donio jasan preokret među domaće fondove što je većinom posljedica rastućeg trenda na domaćem te regionalnom i svjetskom tržištu kapitala. Dionički fondovi zabilježili su snažan skok u vrijednosti udjela, kao i mješoviti otvoreni fondovi, a na ruku im je, osim pozitivnog trenda na tržištu dionica, išao i pozitivan trend na tržištu obveznica zbog čega su pozitivne rezultate bilježili i obveznički fondovi.
Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga je, inače, prošlog tjedna objavila podatke o vrijednosti neto imovine pod upravljanjem otvorenih fonodova iz kojih je vidljivo da je pad tržišta u studenom ozbiljno smanjio imovinu domaćih otvorenih fondova i to za čak 4,5 mlrd kuna na ukupno 25,7 mlrd. Tako je samo u jednom mjesecu poništen rast koji je domaća fondovska industrija ostvarila u gotovo šest mjeseci do studenog. Krajem listopada neto imovina otvorenih fondova iznosila je 30,2 mlrd kuna i bila je 88% viša nego početkom godine, dok je samo mjesec dana kasnije ovogodišnji porast imovine fondova iznosio 60%.
Podaci o vrijednosti imovine fondova krajem studenog otkrili su i da se među tri najveća novčana fonda vratio Erste Money fond, umjesto PBZ Novčanog fonda, te da je među tri najveća obveznička fonda po prvi puta ušao jedan fond sa privatnom ponudom. Radi se o fondu Hermes kojim upravlja tvrtka ICAM.
Bankamagazin

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@zvone
,

znači da je taj novac (a vjerojatno i velika većina sredstava bivših fondovskih udjeličara) ostao na domaćem tržištu kapitala. stoga no need to panic.
evo što kažu u Bankamagazinu:

da, prijatelj je išao u bosnu sa djelom love ja sam htio u crnu goru ali nisam imao sa kime a sam nisam htio ići tamo…
osim toga nemam veliku lovu pa…

Reko bih da se ipak veci dio novaca povucenih iz fondova nece vratit direktno na trziste kapitala, nego eventualno u fondove. Vecina ljudi koja ima udjele u fondovima ne trzi direktno na burzi. Isto tako, veliki dio novca koji su ljudi izvadili iz carapa za HT se vratio u carapu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


febo: ” @zvone, znači da je taj novac (a vjerojatno i velika većina sredstava bivših fondovskih udjeličara) ostao na domaćem tržištu kapitala. stoga no need to panic. evo što kažu u Bankamagazinu: ” da, prijatelj je išao u bosnu sa djelom love ja sam htio u crnu goru ali nisam imao sa kime a sam nisam htio ići tamo… osim toga nemam veliku lovu pa…

i ja sam nešto slično planirao sa djelom porfelja no ipak to će još malo pričekati. međutim mislim da su još uvijek takvi u zanemarivom postotku.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Reko bih da se ipak veci dio novaca povucenih iz fondova nece vratit direktno na trziste kapitala, nego eventualno u fondove. Vecina ljudi koja ima udjele u fondovima ne trzi direktno na burzi. Isto tako, veliki dio novca koji su ljudi izvadili iz carapa za HT se vratio u carapu.

živjele čarape ! [wink]

ps. ja sam ipak više za IGH koji sam danas dokupio – ono gore je samo šala [cool]

New Report

Close