Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Počelo se stiskat prema dolje na svim dionicama [angry]
Sad treba biti pametan [bye]

A pametan biti znači maknuti se od kompa i otići u grad na kavu i komade. Srbija raste a mi padamo. To bi trebalo značiti da nama prijeti rat a ne njima. Ljudi, razmišljajte svojom glavom a ne da vas fondovi navlače da im opet jeftino prodajete.[cool]


Za početak TLM znači samo probleme i velike investicije (opterećenja) za DLKV. Dugoročno će se to sigurno jako isplatiti, ako bude dobra uprava vodila stvari. Za TLM je to izvrsna vijest. ”

tony kupovinu TLM-a moraš gledati isključivo u kontekstu i kupovine Aluminija sa kojim se krug zatvara.E sad misliš li da kapitalisti ulažu lovu ako ne vide profit.[wink]

pročitaj još jednom pomnije što sam napisao: “Dugoročno će se to sigurno jako isplatiti”, ali da za početak (kratkoročno) donosi probleme i opterećenja Dalekovodu… Naravno, da znam što to dugoročno znači…
No, budući da je horizont ulaganja kod nas redovito maksimum mjesec-dva, onda je jasno zašto je ovo odgovor na pitanje kolege “Tenkiste” (btw. u hrv. se kaže “tenkist” /bez “a/, za razliku od srpskog jezika, pa bi ispravan genitiv bio “tenkista”, ali ovdje je prilagođen nehrvatskom obliku riječi u koleginom “nick-u”)

U vijestima HR u 12,00 objavljeno da vladu ipak formira HDZ sa koalicijskim partnerima!

dan je pametniji od noći

we are going down!!![bye][censored]

Moderatora treba zabranit!!!


we are going down!!![bye][censored]

Mislim da se to radi prostor za skok kad mandatar vlade bude službeno proglašen.
Ja ne prodajem ništa [wink]

preookret se polako primjećuje – povećaava se zelenilo (barem meni na kompu)

Svi razlozi da cijene dionica skoče su tu ali fondovi okreću pilu naopako, kako bi rekao Ante Mladinić Biće!

tužno je da svi ćekaju da se službeno objavi da je Sanader mandatar.nevjerne Tome.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

HSU potpisao[thumbsup]


tužno je da svi ćekaju da se službeno objavi da je Sanader mandatar.nevjerne Tome.

Ma lizu rane fondovi. Cekaju da udjelnicari pocinu vracat lovu u fondove… [undecid]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ove godine sam izašao iz fondova (2) i više se vjerovatno neću vraćati


ove godine sam izašao iz fondova (2) i više se vjerovatno neću vraćati

a di si otišao s lovom iz fondova?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close