Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tenkista:

Zašto danas padamo? Friška je kod Sanadera, past će dogovor.

Nadam se da je Ivancan jutros popio tablete.

Znate kak se po Japanski kaže lopov?
ivan-čan[embarass]
No, mislim da ipak on to nije.


tork: ” tenkista: ” Zašto danas padamo? Friška je kod Sanadera, past će dogovor. ” Nadam se da je Ivancan jutros popio tablete. ” Znate kak se po Japanski kaže lopov? ivan-čan[embarass] No, mislim da ipak on to nije.

Naravno da nije.
Kazem u smislu da danas nista ne dogovara na sastancima.

Mea parvitas.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d79bfeba-f0ae-4096-b18d-3fdc280e79fb&open=sec

Stagflacija je svemu kriva

Bem ti, sve polako curi dolje OSIM onoga sto sam ja namjerio kupiti!!!! [censored][censored][censored]

skype - ivek1234

Bemti više ovaj ARNT kad 6 komada sruši toliko cijenu. Ni na KOEI ne izgleda dobro prodaja se podebljava kao da bi se svakog trena mogla iskrcati.[undecid]


Bem ti, sve polako curi dolje OSIM onoga sto sam ja namjerio kupiti!!!! [censored][censored][censored]

IGH ? [proud]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


ivek123: ” Bem ti, sve polako curi dolje OSIM onoga sto sam ja namjerio kupiti!!!! [censored][censored][censored] ” IGH ? [proud]

Kupi nekaj drugo…[thumbsup]

Hrvatski građani su ove godine značajno povećali svoja ulaganja. Na računima banaka, prema posljednjim podacima, imali su 160,4 milijarde kuna štednje i depozita. U investicijske fondove uloženo je 30,15 milijardi kuna, u mirovinske fondove 21,16 milijardi kuna, a u osiguranja 15,5 milijardi kuna. Hrvatska će u slijedeće dvije godine značajno promijeniti strukturu ulaganja svojih građana. U ulaganjima se najveći rast od 42 posto očekuje upravo u dionice, zatim u mirovinske (29%) i druge investicijske fondove (27%). Građani će smanjiti depozite i štednju u bankama sa sadašnjih 71 na 57 posto. Oko 18 posto bogatstva i ušteđevina ulagat će se u dionice, a još 12 posto u kombinirane portfelje investicijskih fondova. Analitičari procjenjuju da će građani samo tri posto svog bogatstva ulagati u osiguranja, no povećat će se ulaganja u mirovinske fondove.

ima se para i još ga se hrpa sliti u dionice.[thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ima se para i još ga se hrpa sliti u dionice.[thumbsup]

[thumbsup]


Bolje uložiti u nju nego u Zdenku…[thumbsup]

Dao bi joj sve dionice Crora…[proud]

Pronañeno riješenje za krizu u BiH: Danas vjerojatno
parafiranje Sporazuma o Stabilizaciji i Pridruživanju
News flash
No.82
December 2007.
U petak 30. Novembra zajednički kolegijum oba doma Parlamentarne skupštine BiH je u
Sarajevu sa visokim predstavnikom Miroslavom Lajčakom usaglasio izmjene i dopune
Poslovnika o radu Predstavničkog doma.
Detalji dogovora nisu saopšteni, ali je predsjedavajući Predstavničkog doma Milorad Živković
izjavio da je nañeno kompromisno rješenje koje zadovoljava potrebe efikasnog rada ove
institucije i koje je u skladu sa Ustavom BiH.
Potpisivanje ovog dokumenta omogućava rješavanje političke krize koja je nastala i produbila u
protekla dva mjeseca: valja naglasiti da je taj će taj potez najvjerojatnije omogućiti parafiranje
Sporazuma o Stabilizaciji i Pridruživanju (SAA) sa Europskom Unijom. U tom cilju, povjerenik
Europske unije za proširenje doputovat će danas u Sarajevo kako bi potvrdio da li je dogovor o
reformi policije dovoljan da bi se parafirao SAA.
Rehn će se u Sarajevu susresti sa članovima Predsjedništva BiH, predsjedavajućim Vijeća
ministara BiH te čelnicima političkih stranaka koji su potpisali Mostarsku deklaraciju:
najavljeno je da će se Rehn obrati medijima u 18.45 sati nakon susreta s političkim čelnicima
kada će potvrditi da li je dogovor o reformi policije dovoljan da bi se parafirao SAA.
Kontakt u Raiffeisen BROKERS :
Tel: 033 296 545
Fax: 033 296 553
e-mail: info@rbr.ba
Adresa: Fra Anñela Zvizdovića broj 1;
Toranj B, XXI sprat;
71 000 Sarajevo

bok mi ode čekamo naše političare bosanski su se sredili, izgleda da tamo stvari kreću a u njih je to uvjek po 20-30 i više %%%. danas bl

BIRS 2652,67 155,06 6,21
ERS10 3352,41 226,85 7,26
FIRS 7462,79 497,61 7,14

jel’ ovo još jedan poslić za HANFU

+67 %

New Report

Close