Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što se tiče cijene zemljišta (na onom forumu nema nikog pa pišem tu) u mojoj općini je 1 kvadratni metar 1 Eur koliko sam zadnje čuo a vi pišete cijenu minimalno 3-4 Eura. Onda se meni valjda isplati kupiti?

0,3-0,4 eura tenkista.. al buju tebe oderali mesetari raznorazni..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Što se tiče cijene zemljišta (na onom forumu nema nikog pa pišem tu) u mojoj općini je 1 kvadratni metar 1 Eur koliko sam zadnje čuo a vi pišete cijenu minimalno 3-4 Eura. Onda se meni valjda isplati kupiti?

Tenkista koliko sam shvatio to je bilo 3-4000 eura po hektru a to je onda 3-4000/10000m2, ispadne manje nego u tvojoj općini


tenkista: ” Što se tiče cijene zemljišta (na onom forumu nema nikog pa pišem tu) u mojoj općini je 1 kvadratni metar 1 Eur koliko sam zadnje čuo a vi pišete cijenu minimalno 3-4 Eura. Onda se meni valjda isplati kupiti? ” Tenkista koliko sam shvatio to je bilo 3-4 tisuće eura hektar a to onda ispadne 3-4000eura/10000 m2

u pravu si, to je 0.3-0.4€/m2
u UK je prosjecna cijena 1.2€/m2, znaci 3 i po puta vise
informacija s ranijeg posta je da je cijena u Madjarskoj oko 1.5€/m2

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Bemu hektare. U mojoj općini je 1 kvadratni metar 1Eur. Jedno jutro ili jedna ral ima 1600 kvadratnih metara, dakle 1 jutro dođe 1600 Eura. Mislio sam da je hektar 100 kvadratnih metara ali tu su u pitanju ari. Koliko kod vas dođe jedno jutro to vi meni recite?
I još mi samo recite što se tiče oročenja. Da li je netko oročivao kune uz valutnu klauzulu? Koliko sam shvatio :
oročim npr. 73000 kuna a u banci to vode kao 10000 Eura.
Ukoliko Eur ode na 9 kuna kod isplate banka meni isplaćuje 90000 kuna plus kamatu koja je nešto, oko 1 % manja.Rekla mi sad na telefon iz banke da se ne gubi na tečajnoj razlici jer se sve obračunava po srednjem tečaju ali moram doći tamo za točne podatke.
Je li ovo sve glatko kako meni izgleda: ne moram kupovati eure i gubiti na tečajnoj razlici a kamate dobijem ko na Eure i ne moram se bojati da eur ne poraste. Ako netko to zna i to bi bilo sve. Hvala!-

tenkista:

Što se tiče cijene zemljišta (na onom forumu nema nikog pa pišem tu) u mojoj općini je 1 kvadratni metar 1 Eur koliko sam zadnje čuo a vi pišete cijenu minimalno 3-4 Eura. Onda se meni valjda isplati kupiti?

Tenkista koliko sam shvatio to je bilo 3-4000 eura po hektru a to je onda 3-4000/10000m2, ispadne manje nego u tvojoj općini

Sad sam ovo vidio, hvala. ostaje pitanje još samo za kune i Eure.

Pa koji mocni promet danas, 41M… Support na cca 4.600 crobex-a lizemo?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Da li je netko oročivao kune uz valutnu klauzulu?

Jesam. I obično sam gubio, jer npr. ako tečaj padne s 7,3 na 7,2 gubiš. Meni tečaj nikada nije rastao, pa sad štedim samo u kunama. Nikakve klauzule.

tenkista:

Da li je netko oročivao kune uz valutnu klauzulu?

Jesam. I obično sam gubio, jer npr. ako tečaj padne s 7,3 na 7,2 gubiš. Meni tečaj nikada nije rastao, pa sad štedim samo u kunama. Nikakve klauzule.


Sve mora biti prvi put. Dobro da ti nije palo 5,6 kuna kak se i pričalo zadnjih godinu dana. Ali mislim da sad može samo gore. Inače zvao sam banku i sve je ok. Neznam zašto sam do sad uvijek išao radit konverziju.
Inače 75% cjelokupne imovine mi je u dionicama a ovih 25 % mi ipak treba biti na sigurnom, da ne mislite da sam kukavica. i da nemam ni kuću.[shocked]

dečkići – komentari trgovanja… [pray]

Ej TENKISTA, onih 25% daj meni, sigurnije nego u banci. Ja njima (nakon što sam proživio “staru štednju”) nedam više ništa.


dečkići – komentari trgovanja… [pray]

Pa jesu ti lijepo rekli na tv da je danas na ZSE faza letargije, nema trgovanja. Nemaš što komentirati.

A ova rasprava oko Eura i Kuna, ako mogu doprinjeti. Često putujem u Slovačku, njihova valuta (bila jadnija od naše) svake godine ojača najmanje za 5%. Priprema teren za konverziju u Euro.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=31974

New Report

Close