Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda sam u krivu,ali ovo na ATPL mi liči na opasnu navlakušu…sa 100 komada smo na 3150 a onda…..
Pa gdje su svi oni pradavatelji….

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Odoše pare u obveznice, otkad je objavljeno ovo za Jurčića. Ne dobro…

No respect


Odoše pare u obveznice, otkad je objavljeno ovo za Jurčića. Ne dobro…

[embarass][shocked]


Odoše pare u obveznice, otkad je objavljeno ovo za Jurčića. Ne dobro…

Nikako dobro,bit će frke do proljeća,a tada bi mogli imati…kako se ono kaže,imali smo Hrvatsko proljeće,znači ovo će biti Hrvatsko zamračenje…[undecid]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Htio sam pitati kaj je to objavljeno za jurčića?

Ja mislim da smo sve bliži velikoj koaliciji, vjerovali ili ne…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Ovo je objavljeno:

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2964284/index.do

Robizg

10:10Preokret u SDP-u: Milanović mijenja Jurčića!

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

I htjedoh napisati da mi je sve osim HT-a u plusu osim ono čim se ne trguje . Evo malo crveno sad Đuro i belje, 0,01 i 0,04. Bit će bolje.

Ako idemo leve…tu je još uvijek Čačić i njegovo obećanje da neće čačkati burzu.

.

Ja sam uvijek govorio da Jurčić nije dobar izbor za premijera i da treba biti potprijedsjednik. Pa on je makoekonomist, a tu treba diplomat. s obzirom da Jurčić priča ko da ima govorne mane, slab im je bio izbor. To što se sad igraju ko da slažu lego kockice, im neide u prilog.

….a možda se i burza oporavi…

New Report

Close