Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NEW YORK, 29. studenog 2007. (Hina/Reuters) – Očekivanja da bi središnja američka banka Fed mogla u prosincu ponovno sniziti ključne kamatne stope potaknula su u srijedu snažan rast američkih indeksa, a posebno se isticao Dow Jones, koji je zabilježio najveći postotni dobitak u protekle četiri i pol godine.

No respect

Netko je na ATPL srknuo gomilu na otvaranju [proud]


avax10: ” …Ili, pogledajmo to iz drugog kuta: da je recimo SDP ili HNS osvojio tih 66 mandata, a HDZ 56, da li bi Mesić nastupio jednako ili bi odmah rekao da će mandat dati najjačoj stranci (SDP/HNS)? Mislim da je odgovor svima jasan i kao takav je porazan za demokraciju u HR. … ” pa … dao bi ako bi mu donijeli dokaz da imaju 77 mandata. nhf, nije da branim Mesketa, naprovaljivao se zadnjih mjesec dana i mislim da bi trebao dati mandat Sanaderu.[cool]

koliko ce se jos raspravljati jel mandatar trebao biti sanader u izbornoj noci ili stanimirović bude odlucivao tko ce vladati.
imali ste priliku, glasali ste ili niste, vladati ce plavi ili crveni i sto vi tu mozete promjeniti?
to su price za penzice koji imaju vremena napretek a ozbiljni ulagaci trebaju biti spremni prilagoditi se situaciji.
biti ce kako bude a sveu cete se snaci samo vi i vasa osobna sposobnost.
ima jedna poslovica…
jucer sam bio pametan i zelio sam promjeniti cijeli svjet, danas sam mudar i mjenjam sebe[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

Ako stoji da crobex prati S & P 500 danas bi trebao narast za koji postotak


Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

+ 0,56%


Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

Zasad je.

+0,52%

P.S. Sad sam vidio da kasnim [embarass]


Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

osim na atpl mamci su pobacani na ostalim likvidnim …

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Je, to je tako već danima: zazeleni se prvih sat-sat i pol, onda mala stagnacija i zamor, pa opet natrag… [sad]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

čini mi se da se crobex već umorio od naglog starta… Već je spao na 0,35%. Očito svi imaju volju krenuti gore, ali politička neizvjesnost (i sl. igrarije) jako koče rast tržišta.

Ma nema tu kruha dok se ne vidi tko će sastaviti vladu, HDZ ili SDP. Do tada stagnacija, jedan korak naprijed, dva nazad.

Ignore: KressoM, delux


Je, to je tako već danima: zazeleni se prvih sat-sat i pol, onda mala stagnacija i zamor, pa opet natrag… [sad]

index +0,35% ponovno idemo u žabokrečinu[wink] ,ali crvenu[yawn]

New Report

Close