Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

check INA – 2.215 ????? kakve su to igre?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Kupnja na INA-i

Top bid
CIJENA KOLIČINA
2.215,00 5
2.002,02 24

No respect

Sređena stvar na INA-i

Top bid
CIJENA KOLIČINA
2.400,00 1,500
2.220,01 50
2.220,00 10
2.216,02 100
2.216,01 125
2.215,00 5
2.002,02 24

No respect

vraćeno u normalu. dakle, čestitke kupcu na 2.215!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

U…spas u zadnji čas…kod INE 1500 komada na 2400…već sam se zaledila…[shocked]

tražili ste gledajte!
a sada slijedi dalje!
[bye]

dan je pametniji od noći

tonefmo..crobex u – opet
ina vuče dole..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


tonefmo..crobex u – opet
ina vuče dole..

e moj marko ,kakvi fudamenti .niti zakoni fizike kod nas ne vrijede a kamoli fundamenti.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Jučer sam išao u matičnu svoju banku da mi prebace novac na tekući PBZ-a. Dao karticu tekućeg PBZ-a službenici. Dođem kući a na papiru piše moj broj kartice a račun od ZGB i slovima isto ZGB. Zvao i reklamirao i kažu da bi mi sutra trebali sjesti novci. Da li se to samo meni događa? Nije mi prvi put. Imam li pravo na kakvu odštetu, pošto ne mogu kupiti dionice?

Ima netko kakvu pjesmicu za ovu crnu korekciju, recimo TONEMO SVI kao naslov.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ima netko kakvu pjesmicu za ovu crnu korekciju, recimo TONEMO SVI kao naslov.

ima zgodna od šabana bajramovića:Mesečina,pokrila nas ratna tama,a ja neznam šta će biti sa nama [wink],taman za sivilo


Ima netko kakvu pjesmicu za ovu crnu korekciju, recimo TONEMO SVI kao naslov.

Dragoj korekciji puno pozdrava od vjernog investitora s pjesmom Željka Bebeka “Da bog da te voda odnijela”!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close