Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što se treba dogoditi da konačno krenemo gore? Dopizdilo mi već sve, idem radije psa odvesti u šetnju.

mislim da HDZ treba pobijediti na izborima.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

tenkista:

Što se treba dogoditi da konačno krenemo gore? Dopizdilo mi već sve, idem radije psa odvesti u šetnju.”

mislim da HDZ treba pobijediti na izborima.

mislim da bi burza najviše profitirala da se zatvore političari i da ponovno hrane svinje po zatvorima[smiley]

evo kako se formiraju cijen dionica [wink]

Ljudi treba se maknut od ovog na koji mjesec, u ovoj konstelaciji zvijezda nema sreće bar neko vrijeme………..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

eto, pošto je luki maloprije rekao good bye, treba još malo pričekati pa će biti buy? buy. buy! Buy!!!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Kad vidim ovo sjetim se one stare od boška landeke:

…opet novo ime dinama… je dosadnoooooo…

[cool]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

Prema novom pravilniku ZSE uvedeni su slijedeci tipovi ponuda:

1. Redovita (Limit order)
2. Ispuni odmah sve ili obriši (Fill or Kill – FoK)
3. Ispuni odmah koliko je moguće i obriši (Fill and Kill – FaK)
4. Tržišna (Market order)
5. Tržišna FoK
6. Tržišna FaK

Da li iko zna ijednu brokersku kucu koja podrzava zadavanje naloga na bilo koji drugi nacin osim 1?
4. se lako implementira koristenjem 1. ali ostale?

pilar

danas jos sigurno pada a vjerojatno i do kraja tjedna…
bas me zanimaju potezi fond menagera kaj imaju -14% dal ce do kraja godine smanjivat gubitke…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

eto, pošto je luki maloprije rekao good bye

Ej ti salato jedna, reci ti meni bolje di ima za kupit kvalitetno sjeme za krumpir…..i okani se ćorava posla visit po forumima po cijele dana, nebi ni tebi škodilo malo poljoprivrede……..vidio bi malo prirode uživo ak niš drugo…..a možda bi nekaj i zaradio prodajom poljoprivrednih proizvoda……

[thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

nije ti loš prijedlog. što je najbolje, čeka me djedovina na selu … ali nije sad neko vrijeme za biti tamo. proljeće da, ali jesen … hm.
ali, morat ću se opet malo maknuti od ovoga … jer će mi srce svisnuti.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Austrijanci,Njemci…u plusu. A da ne spominjem koliki je plus bio jučer u USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igraju se naši fondovi ali samo do kada?Bude im se to vratilo……

nije ti loš prijedlog. što je najbolje, čeka me djedovina na selu … ali nije sad neko vrijeme za biti tamo. proljeće da, ali jesen … hm.
ali, morat ću se opet malo maknuti od ovoga … jer će mi srce svisnuti.

Ma eto vidiš znam ja……..no prvo prouči neku literaturu da slučajno ovih 6 milijardi kaj bumo dobili da krivo ne uložimo u poljoprivrednu kulturu koja ne donosi dobit……
Na proljeće krećemo veliš, to bu onda taman kad stignu novci od Friščića………..

[thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close