Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro jutroooooooooooooooosmiley,jeste li puni energije za trgovinu?wink

Ne, pun sam energije da dodatan izvor zarade umjesto na burzi potražim u poljoprivredi, ionak sad ide 6 milijardi kuna za poljoprivredu……[bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


dobro jutroooooooooooooooosmiley,jeste li puni energije za trgovinu?wink

Ne, pun sam energije da dodatan izvor zarade umjesto na burzi potražim u poljoprivredi, ionak sad ide 6 milijardi kuna za poljoprivredu……[bye]

Kolega ja sam isto razmišljao da se prebacim u poljoprivredu. kakvu sortu krumpira sadite?[cool]


E ovo cvrljenje iz dana u dan me već polako ubija, dižem ruke od svega i idem saditi krumpire….[undecid][bye]

Pa ja sadim krumpire več 2 tjedna. Ovako malo tu i tamo pogledam stanje i to je to. Vidimo se sljedeče godine[proud]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Malo da odmorim živce nakon cijele godine.[smiley]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Zasigurno ovo je vrijeme za BELJE. Ovi HSS plus ulaganja Todorića i doprinosa od EU su garancija da će sada poljoprivreda biti u fokusu.Kao štoj e do sada bilo sa građevinarima.

Kolega ja sam isto razmišljao da se prebacim u poljoprivredu. kakvu sortu krumpira sadite?cool

Lički Crveni

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


E ovo cvrljenje iz dana u dan me već polako ubija, dižem ruke od svega i idem saditi krumpire….[undecid][bye]


setno i hvala ti bože![smiley]

dan je pametniji od noći


E ovo cvrljenje iz dana u dan me već polako ubija, dižem ruke od svega i idem saditi krumpire….[undecid][bye]

ma treba saditi cvjeće,sjetimo se da je todorić upravo na cvjeću zaradio grdni kapital[wink]

Što se treba dogoditi da konačno krenemo gore? Dopizdilo mi već sve, idem radije psa odvesti u šetnju.

mislim da se tzv. kriza vlasti zeli projicirati na burzu
ajde drugovi partijasi ako je vama to zabavno navalite na prodaji

Postanite Eu-robovi

ove prodaje više nemaju veze s pameti na plovidbama, jadroplov 670??? tko je tu lud [huh]


Što se treba dogoditi da konačno krenemo gore? Dopizdilo mi već sve, idem radije psa odvesti u šetnju.

pa moraš biti strpljiv[wink],2005. g je korekcija trajala cca 8 mjeseci i tek su se onda dionice vratile na razinu[thumbsup]
-naoružaj se strpljenjem

New Report

Close