Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj prodavač na LCDS bi u najmanju ruku trebao znati da se ovako ipak ne prodaje velika količina nekih dionica,osim ako ne vuče potez nekog očajnika
Kupnja – LCDS-R-A

Prodaja – LCDS-R-A
99.029 25,00

379 29,00
50 30,00
150 30,96
200 30,97

sad ce se Sanader oglasiti i odmah ce nam se popraviti situacija[wink][pray]


Alien:
” Pa mogu i ja do Mesica na kavu no to ne znaci da budem na vlasti rolleyes ”

A to si ti Milanoviću?? Pa što odmah ne kažeš

Povedi i druga Ljubu, nek se nađe uz tebe, od viška glava ne boli………………..[wink]

a i dobro dođe ljubina ćelava glava koja svijetli kao orjentir u ove maglovite dane

e, zato Milanović ide večeras na konzultacije Mesiću jer je odustao.

Jel ide Milanović sam ili s Ljubom……..[wink] , koja pišurija…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Današnji pad crobexa samo odražava strah ulagača od mogućnosti da nekim zakulisnim igrama SDP i HNS dođu na vlast. Čisto na znanje i ravnanje svima što će se dogoditi s burzom, ako se SDP ipak dočepa vlasti. [pray]

Ma isto je bilo jučer u svijetu. Ko da je cijeli svijet čekao rezultate. Ista situacija je danas u svijetu i mislim , da nije puno odvisno od toda ko če vladati.


e, zato Milanović ide večeras na konzultacije Mesiću jer je odustao. Jel ide Milanović sam ili s Ljubom……..[wink] , koja pišurija…..

Najbolje da odu obojica, i tako izgledaju ko Lolek i Bolek [tongue]

Ignore: KressoM, delux

Opet vi u pulitiku. Nego, čime se dobro trži danas?


Današnji pad crobexa samo odražava strah ulagača od mogućnosti da nekim zakulisnim igrama SDP i HNS dođu na vlast. Čisto na znanje i ravnanje svima što će se dogoditi s burzom, ako se SDP ipak dočepa vlasti. [pray]

a što plašite ljude Sdp-om ako da su kuga, uostalom zašto zakulisne igre ako Hdz ne uspije skupiti većinu, što bi tada trebalo, ali u svakom slučaju bi Meske morao Sanaderu dati mandat odnosno 30 dana da proba skupiti većinu što će se najvjerojatnije i dogoditi…..nemojte u naprijed stvarati tenzije i lošu atmosferu di je nema

pozdrav i bez ljutnje
[wink]


Opet vi u pulitiku. Nego, čime se dobro trži danas?

Kao i obično HT, pa IGH, INGR, ATPL i tak dalje[undecid]

Kuna po kuna do milijuna

T-HT je odlična investicija, a na IGH netko dobro praši, da je znati tko???[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kako svijet prdne tak i mi ronimo,nazalost tako je a ne tam neki izbori i milanovici[sad]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

evo krenilo hpdg-u

New Report

Close